MSR Lightning Tail

0 %
(0 hodnocení)

MSR Lightning Trail jsou ultralehké dámské sněžnice s kovovým rámem vyrobeného z hliníku 7000. V technickém terénu poskytují rámy 360 Traction ™ na sněžnicích bezkonkurenční přilnavost - zejména na traverzech. Horní desku tvoří vysoce odolná a pevná balistická tkanina, která zaručuje lehkost a odolnost. Spolehlivé vázání Duo Fit s odolností vůči mrazu se snadno ovládá v rukavicích. Pásky vázání zaručují elasticitu až do -29°C. Vázání Duo Fit je vybaveno dvojhrotými mačkami Pivot Crampon a je vhodné... Celý popis

Koupit za 1 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MSR Lightning Trail jsou ultralehké dámské sněžnice s kovovým rámem vyrobeného z hliníku 7000. V technickém terénu poskytují rámy 360 Traction ™ na sněžnicích bezkonkurenční přilnavost - zejména na traverzech. Horní desku tvoří vysoce odolná a pevná balistická tkanina, která zaručuje lehkost a odolnost.
Spolehlivé vázání Duo Fit s odolností vůči mrazu se snadno ovládá v rukavicích. Pásky vázání zaručují elasticitu až do -29°C. Vázání Duo Fit je vybaveno dvojhrotými mačkami Pivot Crampon a je vhodné pro širokou škálu obuvi v rozsahu velikosti 35-46.
Přední mačky umožňují výborný dopředný záběr a pohyb v terénu, krom toho jsou vybaveny podpatní hrazdičkou Televator, která vám zvedne patu pro efektivní výstup do kopce. Hrazdičku lze bezproblémů nastavit rukojetí hůlky.
Sněžnice MSR Lightning Trail jsou určeny do lehčího a mírně kopcovitého terénu.
K těmto sněžnicím lze dokoupit i 12,7 cm dlouhé přídavné nástavce (použití nástavců záleží na váze a typu sněhu) LIHGTNING Tail.

 
22"
25"

Doporučená váha člověka (sněžnice bez nástavců)
do 80 kg
54 - 95 kg

Doporučená váha člověka (sněžnice s nástavci)
54 - 109 kg
54 - 123 kg

Délka
56 cm
64 cm

Šířka
18 cm
18 cm

Hmotnost
1,33 kg
1,4 kg

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Msr
Typ nástavce

Podobné produkty