Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní... Celý popis

Koupit za 2 551 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní pružiny MTS Technik jsou plně kompatibilní s originálními tlumiči.Parametry:
Určeno pro: BMW řada 5 E61 Touring, typ E61
Rok výroby 06/04 - 05/10
Motorizace: 545i / 550i / 525d / 530d / 535d
Snížení přední nápravy: 30 mm
Snížení zadní nápravy: (sada obsahuje pouze přední pružiny)Technické informace:
- Sada obsahuje pouze přední pružiny.
- Pokud je vůz vybaven továrně sníženým podvozkem, bude míra snížení menší.
- Nelze použít na vozy s pohonem všech kol.Obrázek je pouze ilustrační.REVILO AUTO s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem produktů MTS Technik.
Zobrazit více