Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní... Celý popis

Koupit za 4 705 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní pružiny MTS Technik jsou plně kompatibilní s originálními tlumiči.Parametry:
Určeno pro: Škoda Felicia I Hatchback, typ 6U1
Rok výroby 12/94 - 06/01
Motorizace: vše
Snížení přední nápravy: 35 mm
Snížení zadní nápravy: 35 mmObrázek je pouze ilustrační.REVILO AUTO s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem produktů MTS Technik.
Zobrazit více