Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní... Celý popis

Koupit za 3 324 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní pružiny MTS Technik jsou plně kompatibilní s originálními tlumiči.Parametry:
Určeno pro: Audi A4 B8 Avant, typ 8K5
Rok výroby 04/08 - 12/15
Motorizace: 1.8TFSI / 2.0TFSI / 2.0TDI
Snížení zadní nápravy: 20 mmTechnické informace:
- Nelze použít na vozy s NIVO nebo elektronickou regulací výšky.
- Nelze použít na vozy s pohonem všech kol.Obrázek je pouze ilustrační.REVILO AUTO s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem produktů MTS Technik.
Zobrazit více