Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní... Celý popis

Koupit za 2 106 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní pružiny jsou nejjednodušší způsob, jak snížit světlou výšku vozu a zlepšit tak jízdní vlastnosti. Kromě lepší stability vozu dodají pružiny také sportovnější vzhled díky snížení mezery mezi kolem a lemem blatníku.Pružiny MTS Technik jsou tvářeny za studena s použitím kvalitního drátu německé výroby z pevnostní chrom-křemíkové oceli. Proti korozi je chrání sytě červená prášková barva.Jednou z hlavních výhod sportovních pružin je jejich snadná montáž pouhou výměnou za tovární. Sportovní pružiny MTS Technik jsou plně kompatibilní s originálními tlumiči.Parametry:
Určeno pro: Seat Ibiza IV, typ 6J5/6P1
Rok výroby 03/08 - 06/17
Motorizace: 1.0MPI / 1.0TSI / 1.2 / 1.2TSI / 1.4 / 1.6
Snížení zadní nápravy: 20 mmTechnické informace:
- Pokud je vůz vybaven továrně sníženým podvozkem, bude míra snížení menší.
- Nelze použít na vozy s NIVO nebo elektronickou regulací výšky.
- Nelze použít na vozy s pohonem všech kol.Obrázek je pouze ilustrační.REVILO AUTO s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem produktů MTS Technik.
Zobrazit více