Tahákové karty ABC planeta Země učí děti písmena abecedy pomocí zábavných a barevných ekologických ilustrací. Díky znovu uzavíratelnému kroužku jsou tyto odolné kartičky vhodné pro použití na cestách. Kartičky lze z kroužku vyjmout a použít ke hře nebo jako dekorace k zavěšení. Anglická abeceda Hlavní vlastnosti: Učí děti písmena abecedy pomocí ilustrací Součástí je znovu uzavíratelný kroužek Vhodné i jako dekorace Parametry: Rozměry obalu: 11 x 17,5 x 6 cm Materiál: papír Znovu... Celý popis

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tahákové karty ABC planeta Země učí děti písmena abecedy pomocí zábavných a barevných ekologických ilustrací. Díky znovu uzavíratelnému kroužku jsou tyto odolné kartičky vhodné pro použití na cestách. Kartičky lze z kroužku vyjmout a použít ke hře nebo jako dekorace k zavěšení.

Anglická abeceda

Hlavní vlastnosti:

Učí děti písmena abecedy pomocí ilustrací

Součástí je znovu uzavíratelný kroužek

Vhodné i jako dekorace

Parametry:

Rozměry obalu: 11 x 17,5 x 6 cm

Materiál: papír

Znovu uzavíratelný kroužek

Anglická abeceda

Mudpuppy je malá společnost založená v roce 1992, sídlící v New Yorku. Je součástí vydavatelství Galison Publishing LLC a zabývá se výrobou ekologických hlavolamů, her a hraček. Jejím cílem je pomáhat dětem odpoutat se od obrazovek a sítí pomocí moderního, zajímavého a zábavného designu. Na jejích produktech se podílí stále širší škála ilustrátorů a spisovatelů. Usiluje o tvořivou rozmanitost ve vztahu k vlastním zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům. Přijímá tím společenskou odpovědnost a jejich produkty i podpora rozmanitým organizacím reflektují aktuální společenská témata, boj proti rasismu a začleňování menšin. Za své produkty si již vysloužila více než 200 různých ocenění.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mudpuppy
Určení pro kluky a holky