MUL-T-LOCK DDV5140

0 %
(0 hodnocení)

MUL-T-LOCK DDV5140 Digitální dveřní kukátko se zabudovaným zvonkem, integrovanou kamerou s detekcí pohybu a funkcí automatického nahrávání, které lze použít pro pořízení videa (videa délky 5s nebo 10s) či fotografie. Pohybový a noční senzor Vám umožní zachytit kvalitní videa či fotografie osob pohybujících se ve zdálenosti 0,5 – 1 m od kukátka. Pokud někdo zazvoní u Vašich dveří, digitální kukátko vytvoří fotografický záznam této osoby. Vy se pak po návratu domů můžete, podívat kdo a kdy Vás chtěl... Celý popis

Koupit za 4 058 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MUL-T-LOCK DDV5140 Digitální dveřní kukátko se zabudovaným zvonkem, integrovanou kamerou s detekcí pohybu a funkcí automatického nahrávání, které lze použít pro pořízení videa (videa délky 5s nebo 10s) či fotografie.

Pohybový a noční senzor Vám umožní zachytit kvalitní videa či fotografie osob pohybujících se ve zdálenosti 0,5 – 1 m od kukátka. Pokud někdo zazvoní u Vašich dveří, digitální kukátko vytvoří fotografický záznam této osoby. Vy se pak po návratu domů můžete, podívat kdo a kdy Vás chtěl navštívit.

Důležité: součástí balení je paměťová karta Micro SD 4 GB.

Funkce:

Fotografický záznam – po stisknutí dveřního zvonku se aktivuje kamera, která návštěvníka vyfotí a fotografii uloží.
Funkce kukátko – po stisknutí tlačítka napájení se na obrazovce objeví prostor přede dveřmi. Při sledování venkovního prostoru je zároveň možné pořizovat fotografie nebo videozáznam. Zařízení se automaticky vypne po uplynutí nastaveného času.
Funkce automatického záznamu – po aktivování detektoru pohybu umožňuje zařízení pořizovat automatické záznamy a to v těchto třech provozních režimech (nutné nastavit jeden požadovaný režim):

a) Fotografický režim – zaznamená-li detektor pohyb, bude pořízena jedna fotografie (obrazovka není aktivní)
b) Video režim 5s – zaznamená-li detektor pohyb, bude pořízen videozáznam o délce 5s (obrazovka se automaticky zapne)
c) Video režim 10s – zaznamená-li detektor pohyb, bude pořízen videozáznam o délce 10s (obrazovka se automaticky zapne)

Funkce přehrávání a editování uložených fotografií a videí – fotografie a videa je možné přehrávat, mazat či editovat.
Infračervená funkce - umožňuje uživatelům dívat se ven v noci nebo v tmavých oblastech. Kvůli principu tvorby obrazu při infračerveném snímání budou všechny obrázky zobrazené na obrazovce černobílé, což je normální.
Fotografie nebo videa se nahrávají na běžnou paměťovou kartu, takže si můžete fotografické záznamy nebo videozáznamy v případě potřeby přenést do svého počítače

Technické informace:

Průměr dveřního válce: 14-26 mm
Tloušťka dveří: 38-110 mm
Rozlišení kamery: 0,3 megapixelu s možností nočního vidění
Úhel snímání kamery: 105°
Formát fotografií: JPEG
Formát videa: MP4
Úhlopříčka LCD displeje: 4,3 palce
Paměťová karta: mikro SD karta (TF), max. 16 GB
Kapacita karty: 1 GB je asi 12000 fotografií (Ve zkušebních podmínkách. Toto množství se může měnit v závislosti na prostředí, ve kterém je kamera používána.)
Napájení: 4 alkalické baterie AA, LR03 1,5 V
Rozměry: 139 mm (délka) x 80 mm (šířka) x 19,8 mm (tloušťka)
Hmotnost: 190 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mul-T-Lock
Druh digitální