Murska Finská škrabka

99 %
(21 hodnocení)

Originální finská škrabka Murska s unikátním řešením pro očištění stěračů. Ilustrační fotografie - škrabky nabízíme ve více barevných variantách. Rozměry: délka 162 mm šíře břitu 90 mm   Finská škrabka MURSKA byla vyvinuta v severských zemích, je tedy odzkoušena v extrémních podmínkách. Nesporné plus této škrabky je také její funkce v odstranění námrazy na stěračích na škrabce jsou speciální drážky na očištění stěračů. Škrabka si poradí s jakoukoliv námrazou - na skle nezůstávají žádné stopy... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Originální finská škrabka Murska s unikátním řešením pro očištění stěračů.

Ilustrační fotografie - škrabky nabízíme ve více barevných variantách.

Rozměry:

délka 162 mm
šíře břitu 90 mm

 

Finská škrabka MURSKA byla vyvinuta v severských zemích, je tedy odzkoušena v extrémních podmínkách. Nesporné plus této škrabky je také její funkce v odstranění námrazy na stěračích na škrabce jsou speciální drážky na očištění stěračů. Škrabka si poradí s jakoukoliv námrazou - na skle nezůstávají žádné stopy po ledu a námraze a to i při velmi nízkých teplotách je jedno, zda-li používáte škrabku při -1°C nebo -20°C, škrabka odstraní jakoukoliv tloušťku námrazy.

UPOZORNĚNÍ – nepoužívejte škrabku na skla s fóliemi a na plasty (např. světla)

Škrabka je velmi vhodná také pro ženy, není zapotřebí velké fyzické síly, s finskou škrabkou ušetříte svůj čas a své okna očistíte pohodlně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Murska
Délka 15 cm
Šířka 9 cm