Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Mýdla a sprchové gely  >  Mýdla  >  Compagnie De Provence

Mýdla Compagnie De Provence

Nalezeno:    412 produktů

Podobné fráze:

COMPAGNIE DE PROVENCE Jasmín 150gr

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Jasmín 150gr, bílá barva, papír. Mýdlo od francouzské kosmetické značky Compagnie de Provence vyrobené tradičním způsobem výroby mýdla přímo ve francouzské Marseille. Obsahuje 97,8% složek přírodního původu. Je obohaceno o organický olivový olej, který jemně čistí pokožku a zanechává ji krásně hladkou a voňavou. Okouzlující vůně květů jasmínu je jemně doplněná pikantními tóny černého pepře. Velmi příjemná vůně, která i báječně provoní prádelník nebo šatní skříň. Neobsahuje parabeny, fenoxyethanol, ani živočišné tuky. Hmotnost 150 gr. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 194 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Levandule 100g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Levandule 100g, fialová barva. Voňavé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s podmanivou vůní levandule. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je zabaleno ve fialovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 100g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 149 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Divoká růže 25 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Divoká růže 25 g, růžová barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence se smyslnou vůní divokých růží je vyrobené podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo. Tuhé mýdlo cestovní velikosti je dodáváno v minimalistickém růžovém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 74 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Fík 25g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Fík 25g, fialová barva. Roztomilé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s úžasnou vůní slaďoučkých fíků. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je v praktické cestovní velikosti a můžete ho tak nosit všude sebou. Zabaleno je ve fialovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 64 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Květy bavlníku 25 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Květy bavlníku 25 g, šedá barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence s úžasnou čistou vůní bavlníkových květů je vyrobené podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo. Tuhé mýdlo cestovní velikosti je dodáváno v minimalistickém šedém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 64 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Levandule 25g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Levandule 25g, fialová barva. Roztomilé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s oblíbenou vůní levandule. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je v praktické cestovní velikosti a můžete ho tak nosit všude sebou. Zabaleno je ve fialovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 74 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Mátový čaj 25 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Mátový čaj 25 g, zelená barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence se svěží vůní připomínající mátový čaj je vyrobené podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo. Tuhé mýdlo cestovní velikosti je dodáváno v minimalistickém zeleném obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 64 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Olivové dřevo 25 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Olivové dřevo 25 g, šedá barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence s úžasnou vůní olivového dřeva je vyrobené podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo. Tuhé mýdlo cestovní velikosti je dodáváno v olivově zeleném minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 74 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Pomerančový květ 25g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Pomerančový květ 25g, oranžová barva. Roztomilé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s energickou vůní pomerančových květů prolnutá tóny frezie, jasmínu, neroli a mošusu. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je v praktické cestovní velikosti a můžete ho tak nosit všude sebou. Zabaleno je v oranžovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 64 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Středozemní moře 25 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Středozemní moře 25 g, modrá barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence se svěží vůní Středozemního moře je vyrobené podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo. Tuhé mýdlo cestovní velikosti je dodáváno v minimalistickém modrém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 64 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini Verbena 25g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mini mýdlo Verbena 25g, zelená barva. Roztomilé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s osvěžující vůní verbeny, která je doplněna jemnou vůní jasmínu, pačuli a lahodných tónů pomeranče a citrónu. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je v praktické cestovní velikosti a můžete ho tak nosit všude sebou. Zabaleno je ve fialovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 25 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 74 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Náhradní náplň tekutého mýdla Fík 1l

COMPAGNIE DE PROVENCE Náhradní náplň tekutého mýdla Fík 1l, hnědá barva. Máte oblíbené tekuté mýdlo a rychle ubývá? S náhradní náplní vám již vydrží déle. Provoňte své ruce jemným tekutým mýdlem se sladkou ovocnou vůní fíků. Mýdlo na ruce ze speciální limitované edice TERRA francouzské značky Compagnie de Provence obsahuje vysoký podíl olivového a kokosového oleje, který pokožku rukou báječně hydratuje. Mýdlo je v hnědé plastové lahvičce nadčasového designu, která oživí interiér každé koupelny a nemusíte ho tím pádem schovávat do skříňky. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel jako ve francouzské Marseille. Neobsahuje parabeny. Obsah 1l. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 339 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Náhradní náplň tekutého mýdla Rosewood 1l

COMPAGNIE DE PROVENCE Náhradní náplň tekutého mýdla Rosewood 1l, hnědá barva, plast. Máte oblíbené tekuté mýdlo a rychle ubývá? S náhradní náplní vám již vydrží déle. Provoňte své ruce jemným tekutým mýdlem s nádhernou vůní růží s dřevitými tóny. Mýdlo na ruce ze speciální edice TERRA francouzské značky Compagnie de Provence obsahuje vysoký podíl olivového a kokosového oleje, který pokožku rukou krásně hydratuje. Mýdlo je v hnědé plastové lahvičce nadčasového designu, která oživí interiér každé koupelny a nemusíte ho tím pádem schovávat do skříňky. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel ve francouzské Marseille. Neobsahuje parabeny. Objem 1 L. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 339 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Oliva a levandule 150gr

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Oliva a levandule 150gr, bílá barva, papír. Mýdlo od francouzské kosmetické značky Compagnie de Provence vyrobené tradičním způsobem výroby mýdla přímo ve francouzské Marseille. Obsahuje 97,8% složek přírodního původu. Je obohaceno o organický olivový olej, který jemně čistí pokožku a zanechává ji krásně hladkou a voňavou. Rafinovaná vůně vytvořená v Provence, kombinuje dřevnatou vůni levandule, s tóny ambry a vůní kadidla. Úžasně čistá vůně, která i báječně provoní prádelník nebo šatní skříň. Neobsahuje parabeny, fenoxyethanol, ani živočišné tuky. Hmotnost 150 gr. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 194 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Olivové dřevo 100g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Olivové dřevo 100g, zelená barva. Mýdlo od francouzské značky Compagnie de Provence s vůni olivového dřeva vyhřátého od slunce a citrusovými tóny, které vám přinesou nádech svěžesti. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je zabaleno ve výrazně světle zeleném minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost: 100 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 149 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Pomerančový květ 100g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Pomerančový květ 100g, oranžová barva. Voňavé tuhé mýdlo francouzské značky Compagnie de Provence s energickou vůní pomerančových květů prolnuté tóny frezie, jasmínu, neroli a mošusu. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je v praktické cestovní velikosti a můžete ho tak nosit všude sebou. Zabaleno je v oranžovém minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 100 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 149 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE s peelingem Sparkling Citrus 30ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo s peelingem Sparkling Citrus 30ml, oranžová barva, plast. Cestovní verzi oblíbeného tekutého mýdla od francouzské značky Compagnie de Provence si nyní můžete vzít kamkoli s sebou. Ideální velikost do kabelky, aby vás už na cestách nikdy nezaskočilo umyvadlo bez mýdla. Mýdlo je vyrobené tradiční marseillskou metodou - v kotlíku a z rostlinných olejů. Je doplněno o jemně namleté pecky oliv sklizených na březích Středozemního moře, které mají jemný exfoliační účinek. Po použití budou ruce čisté, hebké a připravené na aplikaci oblíbeného krému. Svěží aroma citrusů, pomerančů a máty ruce navíc úžasně provoní. 98 % složek je přírodního původu, zbývající 2 % umožňují zajistit smyslové vlastnosti mýdla. Vyrobeno ve Francii. Objem 30 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Více informací
od 164 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Skalní růže a kardamom 150 g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Skalní růže a kardamom 150 g, růžová barva, hnědá barva, papír. Tuhé mýdlo značky Compagnie de Provence s originální kořeněnou vůní skalní růže a kardamomu je vyráběno ve Francii podle tradičních marseillských receptur. Obsahuje proto vysoké množství organického olivového oleje, a tak pokožku bez vysušování jemně čistí, vyživuje a zanechává ji krásně provoněnou zajímavou sladko-kořeněnou vůní. Mýdlo je dodáváno v hnědé papírové krabičce s tmavě růžovými nápisy. Vyrobeno ve Francii. Mýdlo obsahuje minimálně 96,3 % ingrediencí přírodního původu. Hmotnost 150 g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 194 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Středozemní moře 100g

COMPAGNIE DE PROVENCE Mýdlo Středozemní moře 100g, modrá barva, zelená barva. Objevte vůni lehkého středomořského vánku, který se snoubí s čerstvou mořskou tříští v podobě tuhého mýdla na ruce Compagnie de Provence. Obsahuje vysoké množství rostlinných olejů z Provence, díky nimž mýdlo jemně vyčistí pokožku aniž by ji vysušovalo a krásně vaše ruce provoní. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Tuhé mýdlo je zabaleno v modrozeleném minimalistickém obalu. Vyrobeno ve Francii. Hmotnost 100g. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 149 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté - Fleur de Mimosa 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo - Fleur de Mimosa 300 ml, multi barva, plast. Jemné marseillské mýdlo s vůní mimózy ve vás vyvolá vzpomínky na toulky po provence. Praktická lahvička s pumpičkou se bude hodit do každé koupelny nebo na kuchyňskou linku, kde bude okamžitě po ruce. Příjemná pěnivost mýdla a optimistická, svěží až nasládlá vůně vás příjemně povzbudí. Francouzská značka Compagnie de Provence nepotřebuje příliš představovat, ale jejich začátky jsou velmi působivé. Téměř před 30 lety se potkali dva kamarádi, kteří sdíleli lásku ke své vlasti a lokálním produktů. Potkali se ve městě Marseille a už ono magické místo předurčilo, jakým směrem se bude ubírat jejich společný podnik. Město má tradici v ruční výrobě mýdel již od 17. století a produkty této firmy jsou kombinací moderní...

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Amande Douce 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Amande Douce 300 ml, čirá barva, plast. Jemné pěnivé tekuté mýdlo v recyklovatelném obalu s vůní sladkých mandlí s podtóny jasmínu. Čiré marseillské mýdlo vám vytvoří bohatou pěnu během chvilky, dokonale zbaví vaši pokožku nečistot a zanechá ji s jemnou nasládlou vůní. Díky praktické pumpičce se hodí do sprchového koutu i na kuchyňskou linku. Francouzská značka Compagnie de Provence nepotřebuje příliš představovat, ale jejich začátky jsou velmi působivé. Téměř před 30 lety se potkali dva kamarádi, kteří sdíleli lásku ke své vlasti a lokálním produktů. Potkali se ve městě Marseille a už ono magické místo předurčilo, jakým směrem se bude ubírat jejich společný podnik. Marseille má tradici v ruční výrobě mýdel již od 17. století a produkty této firmy jsou k...

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Bílý čaj 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Bílý čaj 500 ml, černá barva, bílá barva, sklo. Tekuté mýdlo od francouzské značky Compagnie de Provence s citrusovou vůní vytvořenou v hlavním městě parfémů Grasse, s příjemným tónem bílého čaje. Je obohacené o rostlinné oleje a glycerin. Baleno ve skleněné lahvi s pumpičkou v nádherném nadčasovém designovém obalu, který oživí interiér každé koupelny či kuchyně. Neobsahuje barviva, stabilizátory ani zvířecí tuky. Obsah 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 534 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Divoká růže 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Divoká růže 300 ml, růžová barva, čirá barva, plast. Tekuté mýdlo na ruce od francouzské značky Compagnie de Provence vás zaujme nejen designovým obalem, ale i omamnou vůní jako čerstvě natrhaných růží. Romantická vůně okvětních lístků růží, bílých květin a fialek je dokonale propojena s jemným nádechem pomeranče, černého rybízu a pižma. Mýdlo je vhodné pro časté mytí rukou a lze jej použít i na celé tělo. Obsahuje přírodní glycerin, je bez barviv a živočišných tuků nebo synteticky povrchově aktivních látek. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille. Praktické balení s dávkovačem v čiré barvě. Obsah 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Fík 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Fík 500 ml, fialová barva, čirá barva, plast. Úžasné tekuté mýdlo na ruce Compagnie de Provence se sladkou ovocnou vůní fíků. Mýdlo je vhodné pro časté mytí rukou a lze jej použít i na celé tělo. Obsahuje přírodní glycerin, je bez barviv a živočišných tuků nebo synteticky povrchově aktivních látek. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel jako ve francouzské Marseille. Praktické balení s dávkovačem v čiré barvě. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 519 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Jasmín 300ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Jasmín 300ml, hnědá barva, sklo. Tekuté mýdlo od francouzské značky Compagnie de Provence s okouzlující vůní květů jasmínu a jemně doplněná pikantními tóny černého pepře, byla vytvořena v hlavním městě parfémů Grasse. Obsahuje 97,7% složek přírodního původu, organický olivový olej a kokosový olej. Jemně čistí pokožku a zanechá ji hydratovanou a provoněnou. Lze jej použít nejen na mytí rukou, ale i celého těla. Je v designové skleněné lahvi s pumpičkou v nádherném nadčasovém obalu, který oživí interiér každé koupelny či kuchyně. Neobsahuje žádné parabeny, fenoxyethan Obsah 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 399 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Levandule 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Levandule 300 ml, fialová barva, čirá barva, plast. Tekuté marseillské mýdlo značky Compagnie de Provence zaujme designovým obalem i okouzlující vůní levandule. Tato jedinečná vůně byla vytvořena ve francouzském Grasse - městě proslulém výrobou parfémů. Tekuté mýdlo je vyráběno ve Francie tradičním způsobem, přesně jak to dělali předkové - tedy v kotlích. Aby si mýdlo zachovalo co nejvíce z původní receptury, obsahuje vysokou koncentraci rostlinných olejů z Provence. Tekuté mýdlo je dodáváno v čiré plastové lahvičce s pumpičkou a minimalistickým designem. Vyrobeno ve Francii. Objem 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Lipový květ 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Lipový květ 500 ml, béžová barva, hnědá barva, plast. Nechte se unést okouzlující vůní lipového květu, která vám i v ty nejchladnější dny připomene slunné léto! Tekuté mýdlo ze speciální limitované edice TERRA francouzské značky Compagnie de Provence obsahuje vysoký podíl olivového a kokosového oleje, které společně s glycerinem poskytnou pokožce vašich rukou i těla tu nejlepší hydrataci. Neobyčejné aroma lipového květu zas kůži úžasně provoní a vy se tak po každém mytí na chvíli ocitnete až na samotném jihu Francie... Tekuté mýdlo je dodáváno v hnědé plastové lahvičce s pumpičkou a nadčasovým designem, který oživí interiér každé koupelny. Vyrobeno ve francouzské Marseille. Neobsahuje parabeny ani syntetická barviva. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bella...

Více informací
od 269 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté marseillské 495 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté marseillské mýdlo 495 ml, žlutá barva, sklo. Tradiční marseillské mýdlo v tekuté podobě? No jistě! Compagnie de Provence přináší ideální řešení pro ty, co neholdují tuhým mýdlům, ale zároveň si nemohou vynachválit jeho vlastnosti. Toto jemně pěnicí mýdlo s přirozeným obsahem glycerinu je vyrobené tradiční marseillskou metodou - v kotlíku a z rostlinných olejů. Je vhodné k mytí rukou i celého těla a protože je bez parfemace a barviv, hodí se i pro tu nejcitlivější pokožku. Mýdlo je dodávané ve skleněné lahvičce s pumpičkou. Je biologicky rozložitelné. Vyhněte se kontaktu s očima. 99 % složek je přírodního původu. Vyrobeno ve Francii. Objem 495 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 419 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Mucem 500ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Mucem 500ml, čirá barva, sklo. Tekuté mýdlo na ruce i tělo od francouzské značky Compagnie de Provence v jedinečné letní limitované edici Mucem. Design lahvičky je inspirovaný slavnou betonovou krajkou na budově muzea Mucem v Marseille. Mýdlo je vyrobeno tradičním způsobem, je obohaceno o olej kopra (rozemletá jádra kokosového ořechu) a přírodní oleje. Díky nim jsou ruce po umytí hezky hydratované bez pocitu vysušení. Neobsahuje umělá barviva a živočišné tuky. Jedinečná vůně vytvořená v Grasse s tóny mandarinky, bergamotu a smyslné pačuli umocní příjemný pocit z umytých a čistých rukou. Elegantní skleněná lahvička s šedým motivem krásně doladí prostor u umyvadla nebo vany. Obsah 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Více informací
od 699 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté na ruce Candied Orange 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo na ruce Candied Orange 500 ml, oranžová barva, hnědá barva, plast. Nechte se unést okouzlující vůní šťavnatých pomerančů, která vám i v ty nejchladnější dny připomene slunné léto! Tekuté mýdlo ze speciální limitované edice TERRA francouzské značky Compagnie de Provence obsahuje vysoký podíl olivového a kokosového oleje, které společně s přírodním glycerinem poskytnou pokožce vašich rukou tu nejlepší hydrataci. Neobyčejná jemná vůně pomerančů zas kůži úžasně provoní a vy se tak po každém mytí na chvíli ocitnete až na samotném jihu Francie. Tekuté mýdlo je dodáváno v hnědé plastové lahvičce s pumpičkou a nadčasovým designem, který oživí interiér každé koupelny. Vyrobeno v Itálii. Neobsahuje parabeny ani syntetická barviva. Objem 500 ml. za skvělé ceny na B...

Více informací
od 269 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Olivové dřevo 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Olivové dřevo 300 ml, bílá barva, čirá barva, plast. Tekuté marseillské mýdlo značky Compagnie de Provence zaujme designovým obalem i úžasnou vůní olivového dřeva, která v sobě snoubí teplé tóny dřeva, akcenty citrusů a svěží kafr. Tato jedinečná vůně byla vytvořena ve francouzském Grasse - městě proslulém výrobou parfémů. Tekuté mýdlo je vyráběno ve Francie tradičním způsobem, přesně jak to dělali předkové - tedy v kotlích. Aby si mýdlo zachovalo co nejvíce z původní receptury, obsahuje vysokou koncentraci rostlinných olejů z Provence. Tekuté mýdlo je dodáváno v čiré plastové lahvičce s pumpičkou a minimalistickým designem. Vyrobeno ve Francii. Objem 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Pomerančový květ 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Pomerančový květ 500 ml, oranžová barva, čirá barva, plast. Tekuté mýdlo na ruce Compagnie de Provence s jedinečnou jemnou vůní pomerančových květů prolínající se do tónů frézie, jasmínu, neroli a mošusu. Mýdlo je vhodné pro časté mytí rukou a lze jej použít i na celé tělo. Obsahuje přírodní glycerin, je bez barviv a živočišných tuků nebo synteticky povrchově aktivních látek. Vyrobeno tradičním způsobem výroby mýdel z Marseille, s jedinečnou vůní pomerančového květu. Praktické balení s dávkovačem v čiré barvě. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 519 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Rosewood 500 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Rosewood 500 ml, růžová barva, hnědá barva, plast. Nechte se unést okouzlující vůní růžových keřů! Tekuté mýdlo ze speciální limitované edice TERRA francouzské značky Compagnie de Provence obsahuje vysoký podíl olivového a kokosového oleje, které společně s glycerinem poskytnou pokožce vašich rukou i těla tu nejlepší hydrataci. Neobyčejné aroma růží s dřevitými tóny zas kůži úžasně provoní a vy se tak po každém mytí budete cítit jako v pohádce. Tekuté mýdlo je dodáváno v hnědé plastové lahvičce s pumpičkou a nadčasovým designem, který oživí interiér každé koupelny. Vyrobeno ve francouzské Marseille. Neobsahuje parabeny ani syntetická barviva. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Více informací
od 269 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté Růžový grep 300 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo Růžový grep 300 ml, oranžová barva, čirá barva, plast. Tekuté marseillské mýdlo značky Compagnie de Provence zaujme designovým obalem i svěží vůní růžového grapefruitu. Tato jedinečná vůně byla vytvořena ve francouzském Grasse - městě proslulém výrobou parfémů. Tekuté mýdlo je vyráběno ve Francie tradičním způsobem, přesně jak to dělali předkové - tedy v kotlích. Aby si mýdlo zachovalo co nejvíce z původní receptury, obsahuje vysokou koncentraci rostlinných olejů z Provence. Tekuté mýdlo je dodáváno v čiré plastové lahvičce s pumpičkou a minimalistickým designem. Vyrobeno ve Francii. Objem 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 354 Kč Koupit nejlevněji

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté s peelingem Agrumes 495 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté mýdlo s peelingem Agrumes 495 ml, oranžová barva, sklo. Tradiční marseillská mýdla od Compagnie de Provence jsou již bezmála legendou. Vyzkoušejte je i vy - co začít třeba úžasně voňavým tekutým mýdlem s peelingem? Toto mýdlo je vyrobené tradiční marseillskou metodou - v kotlíku a z rostlinných olejů. Narozdíl od ostatních mýdel je tento kousek doplněný o jemně namleté pecky oliv sklizených na březích Středozemního moře, které mají úžasný exfoliační účinek. Mýdlo můžete použít k mytí rukou i celého těla, jeho svěží aroma pomerančů a máty kůži úžasně provoní. 98 % složek je přírodního původu. Mýdlo je dodávané v matné pastelově oranžové skleněné lahvičce s pumpičkou. Vyrobeno ve Francii. Objem: 495 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Více informací
od 679 Kč Koupit nejlevněji

SUM konopné mýdlo sensitive Natural&True 80 g

100% pravé konopné mýdlo určené pro citlivou pokožku, bez jakékoliv přidané vůně. Neobsahuje žádné syntetické složky ani ropné produkty, konzervanty či umělá aromata. Obsahuje až 30% bio konopného oleje v mýdlové bázi.

Více informací

SUM konopné mýdlo soft peeling Natural&True 80 g

100% pravé konopné mýdlo s bio konopnými otrubami pro jemný peelingový efekt. S vůní čistých esencí máty, levandule a šalvěje. Neobsahuje žádné syntetické složky ani ropné produkty, konzervanty či umělá aromata. Obsahuje až 30% bio konopného oleje v mýdlové bázi.

Více informací

Bione Cannabis mycí odličovací krémová pěna 150 ml

Mycí odličovací pleťová krémová pěna je vhodná ke každodennímu odlíčení, umytí a hloubkovému vyčištění pleti.

Více informací

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95g

Ručně vyráběné mýdlo z konopného oleje a s jemnými šupinkami. Kůži jemně masíruje a čistí, dodává jí proteiny, je vhodné i pro celotělovou hygienu. Výborná konzistence - nerozpouští se, "neslizovatí" a dlouho vydrží. Bez palmového oleje.

Více informací

Bione Intimní mycí pěna CANNABIS 150 ml

Intimní mycí pěna Cannabis je vydatný a velmi jemný mycí přípravě pro každodenní intimní hygienu moderní ženy, ojedinělý svým nízkým pH v důsledku vysokého obsahu kyseliny mléčné.

Více informací

SUM konopné mýdlo earl grey lemon Natural&True 80 g

100% pravé konopné mýdlo se svěží vůní čistých esencí bergamotu, citrusu a citrónové trávy. Neobsahuje žádné syntetické složky ani ropné produkty, konzervanty či umělá aromata. Obsahuje až 30% bio konopného oleje v mýdlové bázi.

Více informací

Herbavera Sprchový gel regenerační s konopným olejem a glycerinem 250ml

Konopný sprchový gel relaxační je výborný přípravek pro dokonalé umytí celého těla, včetně vlasů.

Více informací

Herbavera Sprchový gel relaxační Granátové jablko s arganem 250ml

Sprchový gel relaxační s granátovým jablkem a arganem je výborný přípravek pro dokonalé umytí a ošetřemí pokožky celého těla, ale i vlasů.

Více informací

Herbavera Sprchový gel sport active s citrusy a chmelem 250ml

Sprchový gel Sport Activ s citrusy a chmelem je určen pro ty, kteří zastávají aktivní životní styl a to samé očekávají od sprchového gelu.

Více informací

Mýdlo tekuté levandule 473 ml JASON

Tekuté mýdlo s hydratujícími účinky olivového oleje a uklidňující vůní levandule. Vhodné pro mytí rukou a obličeje. Přírodní složení s podílem složek v biokvalitě. Neobsahuje lauryl a laureth sulfáty.

Více informací

Pánské mýdlo na ruce Rosemary & Cactus Flower – 490 ml

Jste muž a chcete se o svoji pleť starat jednoduchými, ale zároveň efektivními prostředky? Meraki vyvinulo komplexní péči, specificky navrženou pro potřeby pánské pleti a vlasů. Kosmetika obsahuje extrakt z kaktusového květu, bio olivový olej, aloe vera a esenciální olej z rozmarínu, které vám vykouzlí jemnou, dokonale ošetrenou pokožku a zdravé, silné vlasy. Ingredience: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Citric Acid, Propanediol, Cocamidopropy...

Více informací

SCOTTISH FINE SOAPS Mýdlo v plechové krabičce #Awesome, měděná barva, zlatá barva, kov - Scottish Fine Soaps mýdlo v plechu Hashtag Awesome 100 g

SCOTTISH FINE SOAPS Mýdlo v plechové krabičce #Awesome, měděná barva, zlatá barva, kov. Luxusní mýdlo značky Scottish Fine Soaps v originální krabičce ze speciální letní edice. Svěží vůně a úžasná plechová krabička označena hashtagem #Awesome bude pěkným dárkem pro vašeho úžasného muže. Třikrát mleté mýdlo je vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí a voní svěží vůní čistoty s lehkým ovocným nádechem. Po umytí zanechává na pokožce příjemný svěží pocit. Lze použít na ruce a i celé tělo. Bez para...

Více informací

Mýdlo rostlinné jíl 3x150 g BIO EMMA NOËL

Sada 3 mýdel v biokvalitě s obsahem jílu, který se vyznačuje adstringentními a harmonizujícími účinky. Vytváří jemnou pěnu, která šetrně umyje a provoní vaši pokožku. Jsou na olejové bázi, takže zbytečně nevysušují, naopak o pokožku již v průběhu mytí pečují.

Více informací

Mýdlo Marseille oliva 400 g BIO EMMA NOËL

První marseillské mýdlo s certifikátem COSMÉBIO. Vyrobeno z panenských olivových olejů v biokvalitě. 100% přírodní, biodegradabilní, bez barviv.

Více informací

Bione Relaxační sprchový gel CANNABIS 260 ml

Relaxační sprchový gel pro šetrné každodenní mytí pokožky celého těla, se zklidňujícím účinkem extraktu Cannabis.

Více informací

Bione Mycí gel pro intimní hygienu CANNABIS s kyselinou mléčnou a Tea Tree 260 ml

Bio mycí gel pro intimní hygienu je tekuté, velmi vydatné krémové mýdlo pro každodenní intimní hygienu moderní ženy, ojedinělé svým velmi nízkým pH v důsledku vysokého obsahu kyseliny mléčné.

Více informací

Palacio Cannabis Rosmarinus tekuté mýdlo s pumpičkou, 500ml

Jemné tekuté mýdlo s originální kombinací kvalitního konopného oleje a podmanivou vůní rozmarýnu

Více informací

Hemp Fortis mýdlo s konopným olejem 100 g

Přírodní rostlinné mýdlo s konopným olejem na všechny typy pleti

Více informací

Mýdlo rostlinné kokos 100 g BIO EMMA NOËL

100% rostlinné mýdlo v bio kvalitě. Vytváří jemnou pěnu, která šetrně umyje a provoní vaši pokožku sladkou kokosovou vůní. Je na olejové bázi, takže nevysušuje, naopak o pokožku již v průběhu mytí pečuje.

Více informací

SCOTTISH FINE SOAPS Mýdlo v plechové krabičce Mint Julep Cocktail, zelená barva, zlatá barva, kov - Scottish Fine Soaps mýdlo v plechu Cocktail Mint Julep 100 g

SCOTTISH FINE SOAPS Mýdlo v plechové krabičce Mint Julep Cocktail, zelená barva, zlatá barva, kov. Luxusní mýdlo značky Scottish Fine Soaps ze speciální letní edice, jejíž vůně jsou inspirovány svěžími letními koktejly! Mint Julep dle stejnojmenného lahodného koktejlu z bourbonu a máty je báječná mužská vůně, do které se každá žena zamiluje na první přičichnutí. Třikrát mleté mýdlo je vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí a po umytí zanechává na pokožce příjemný svěží pocit. Lze ho použít na...

Více informací

Dermomed tekuté mýdlo s arganovým olejem, 1 litr

Tekuté krémové mýdlo DERMOmed Olio d’ArganZvláčňující a výživující tekuté mýdlo

Více informací

Dermomed tekuté mýdlo Karitè e Mandorla, 300 ml

Tekuté krémové mýdlo pro suchou pokožkuZvláčňující a vyživující mýdlo pro regeneraci rukou. S mandlovým olejem a bambuckým máslem.

Více informací

Dermomed tekuté mýdlo aloe/granátové jablko, 300 ml

Tekuté krémové mýdlo DERMOmed Aloe e MelogranoZvláčňující a výživné tekuté mýdlo. S Aloe Vera a granátovým jablkem.

Více informací

Bionsen tekuté mýdlo Aloe Vera s dávkovačem, 500 ml

Bionsen con estratto di Aloe Vera   Mýdlo s výtažkem z Aloe Vera pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.  

Více informací

Bionsen tekuté mýdlo s medem a heřmánkem s dávkovačem, 500 ml

Bionsen con miele e camomilla Mýdlo s medem a heřmánkem, obohacené o mléčné proteiny pro šetrnou péči vašich rukou.

Více informací

Borotalco tekuté mýdlo s mandlovým olejem, 250 ml

Tekuté krémové mýdlo Borotalco Nutriente, con olio di mandorla   Vyživující a zvláčňující tekuté mýdlo s ...

Více informací

Spuma di Sciampagna antibakteriální tekuté krémové mýdlo Benessere Nutriente Argan e Patchouli, 500 ml

Spuma di Sciampagna Benessere Nutriente Argan e Patchouli con Antibatterico Vyživující antibakteriální krémové mýdlo s arganovým olejem a vůni pačule  

Více informací

Felce Azzurra Classico tekuté mýdlo, náhradní náplň, 750 ml

Parfémované tekuté mýdlo náhradní náplň klasická vůně Felce Azzurra   Složení je obohaceno o zvlhčující látky

Více informací

Felce Azzurra Bio Argan e Miele tekuté mýdlo, 300 ml

Felce Azzurra Bio sapone liquido Argan e Miele   S arganovým olejem a extraktem z medu Dokonalá přírodní péče

Více informací

Neutro Roberts antibakteriální tekuté mýdlo con tè verde, 300 ml

Neutro Roberts sapone liquido con antibatterico con tè verde Neutro Roberts antibakteriální tekuté mýdlo se zeleným čajem  

Více informací

Bione Tekuté mýdlo CANNABIS s desinfekční přísadou 300 ml

Moderní, elegantní a účinný prostředek každodenní péče o pokožku Vašich rukou, eventuálně o celé tělo.

Více informací

Cannabellum CBD sprchový gel 200ml

Vyživující sprchový gel, s příjemnou vůní, který dopřeje vaší pokožce jen to nejlepší.

Více informací

Felce Azzurra antibakteriální tekuté mýdlo con Antibatterico, 300 ml

Parfémované tekuté mýdlo s antibakteriálním a dezinfekčním účinkem   Složení obohacené o zvlhčující látky a olej čajovníku australského

Více informací

Podobné fráze: