MyWeigh TRITON T3

96 %
(4 hodnocení)

Stylová váha v pogumovaném bytelném pouzdře do zákopu i pro image, to je váha Triton T3. Má nerezové vážítko, přehledný displej s pogumovanými tlačítky, kapacita 400g, s přesností 0,01g. Ochranné odklápěcí magnetické víko lze jednoduše použít jako misku na vážení. Tělo přístroje je žebrované, aby se ve válce při běhu  zabránilo vyklouznutí z rukou během používání. Oranžově podsvícený displej, jednoduchá kalibrace, automatické vypnutí po 60 sekundách nečinnosti, barva černá. Baterie jsou součástí... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylová váha v pogumovaném bytelném pouzdře do zákopu i pro image, to je váha Triton T3. Má nerezové vážítko, přehledný displej s pogumovanými tlačítky, kapacita 400g, s přesností 0,01g. Ochranné odklápěcí magnetické víko lze jednoduše použít jako misku na vážení. Tělo přístroje je žebrované, aby se ve válce při běhu  zabránilo vyklouznutí z rukou během používání. Oranžově podsvícený displej, jednoduchá kalibrace, automatické vypnutí po 60 sekundách nečinnosti, barva černá. Baterie jsou součástí váhy.

 

Výhody:

- velká kapacita a přesnost

- stylový odolný outdorový design

- kompaktní robustní kryt zároveň jako praktická miska

- nerezová plocha váhy

 

Využití:

Váha se zajímavým designem i v době míru, přehledná, chráněná robustním krytem s jednoduše vyměnitelnými běžnými AAA bateriemi. Váha disponuje systémem ochrany proti nárazu, celé pouzdro je totiž vyrobeno z protiskluzového ABS polymeru, což zajišťuje velkou odolnost tohoto vážícího přístroje. Magnetické zavírání krytu váhy Triton T3 zamezuje samovolnému otevření. když potkáte v zákopech cizího vojáka, můžete mu to zvážit i v jeho jednotkách, jsou samozřejmě volitelné.

  

Technické údaje:

- protinárazový systém

- váživost 400g /0,01g

- požadované kalibrační závaží 2x 200g

- 6 vážících módů

- baterie 2 x AAA

- vážící plocha 80 x 60 mm

- rozměr váhy 140 x 85 x 25 mm

 

Všechny váhy při prodeji samozřejmě zdarma kalibrujeme.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 192
Výrobce MyWeigh

Podobné produkty