Borovicová rohová kuchyňská skříňka z masivu - 80x80cm, spodní, s policí Spodní skříňka ke kuchyňské lince NZL22 umožňuje vytvořit v kuchyni útulný a zároveň stylový, moderní prostor. Skříňku doplníte pracovní deskou a horními skříňkami, čímž získáte kompletní kuchyni. Linka je opatřena praktickým soklem, který pomůže při úklidu, pod linku se nedostane žádný nepořádek. Přírodní kresba borovicového dřeva dává této kuchyňské skříňce jedinečný charakter a dodá interiéru tu správnou atmosféru. Spodní... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Borovicová rohová kuchyňská skříňka z masivu - 80x80cm, spodní, s policí
Spodní skříňka ke kuchyňské lince NZL22 umožňuje vytvořit v kuchyni útulný a zároveň stylový, moderní prostor. Skříňku doplníte pracovní deskou a horními skříňkami, čímž získáte kompletní kuchyni. Linka je opatřena praktickým soklem, který pomůže při úklidu, pod linku se nedostane žádný nepořádek. Přírodní kresba borovicového dřeva dává této kuchyňské skříňce jedinečný charakter a dodá interiéru tu správnou atmosféru. Spodní skříňka z masivní přírodní borovice je povrchově upravena lakováním. Tento výrobek se vyznačuje pečlivým zpracováním a dlouhou životností.

Pracovní deska spodních skříněk není v ceně a není součástí dodávky!! 

Dodáno v demontu se stručným návodem k sestavení.
Rozměr: 

- Šířka: 80x80 cm

- Hloubka: 50 cm

- Výška: 80 cm

Materiál: 
Borovicové dřevo je kvalitní a poměrně levné. Má střední tvarovou stálost, střední pevnost v ohybu a tlaku a snadno se opracovává. K jeho přednostem se kromě tvrdosti řadí i odolnost vůči vlhku.
Vzorník variant barevného provedení:
               

*Upozornění!  Odstíny ve vzorníku se mohou od skutečného provedení lišit. Podání barev záleží na nastavení barevného spektra vašeho monitoru. 

Borovice surové dřevo je bez jakékoliv povrchové úpravy – je určeno pro vlastní ošetření např. olejováním, voskováním, mořením, nebo lakováním. Ostatní odstíny jsou mořené a lakované, nebo pouze lakované.
Zobrazit více