Bukový psací stůl BR403 Klasický psací stůl BR403 je vyroben z masivního bukového dřeva. Díky jednoduchému tvaru se perfektně hodí do moderních kanceláří i pracoven. Výrobce se také postaral o vysokou funkčnost nábytku, pod prostornou stolní deskou jsou vpravo tři prostorné zásuvky s tichým dovíráním zn. BLUM. Stůl nemá žádná madla, je tak zachována čistota, jemnost a rovné linie bukového dřeva. Výrobek neobsahuje žádné části z dřevotřísky. Povrchová úprava dle vzorníku níže, stůl je opatřen finálním... Celý popis

Koupit za 15 530 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bukový psací stůl BR403
Klasický psací stůl BR403 je vyroben z masivního bukového dřeva. Díky jednoduchému tvaru se perfektně hodí do moderních kanceláří i pracoven. Výrobce se také postaral o vysokou funkčnost nábytku, pod prostornou stolní deskou jsou vpravo tři prostorné zásuvky s tichým dovíráním zn. BLUM. Stůl nemá žádná madla, je tak zachována čistota, jemnost a rovné linie bukového dřeva. Výrobek neobsahuje žádné části z dřevotřísky. Povrchová úprava dle vzorníku níže, stůl je opatřen finálním polyuretanovým, zdravotně nezávadným a vodou ředitelným lakem.

Opačný stůl se zásuvkami nalevo BR401 ZDE
Rozměr:

- Šířka: 120 cm

- Hloubka: 60 cm

- Výška: 80 cm

- Váha cca 40kg

Materiál:
Bukové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Bukové dřevo se kvůli svým vlastnostem již po staletí používá k výrobě nábytku, dýh a dobře se ohýbá po napaření. Nejen díky své přírodní kresbě a čisté a rovné linii je u nás nejoblíbenější dřevinou. Vzhledem k poměrně častému výskytu v lesích se pohybuje cena tohoto materiálu v dostupných cenových hladinách.
Vzorník variant barevného provedení:
   

Upozornění!  Odstíny ve vzorníku se mohou od skutečného provedení lišit. Podání barev záleží na nastavení barevného spektra vašeho monitoru.

Nejste si jisti vybraným odstínem? Nemůžete se rozhodnout? Objednejte si návštěvu technika s kompletními vzorníky VZORNÍKY - návštěva technika

Buk surový je bez jakékoliv úpravy - určený pro vlastní ošetření např. olejováním, voskováním, mořením, nebo lakováním. Ostatní odstíny jsou mořené a lakované ekologickým vodou ředitelným polyuretanovým lakem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nábytek z lesa