Nagaoka MP-110H

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní MM gramofonová  přenoska instalovaná na headshellu  High rigidity Duralumin headshell s velmi nízkou rezonancí. Kvalitní OFC drátky z čisté mědi s pozlacenými piny. MP 110 je pokorným nástupcem uznávaného a nejoblíbenějšího modelu MP-11 v Evropě. Tato novinka přináší zcela novou úroveň vyvážené a věrné reprodukce napříč celým spektrem.  Nagaoka vyrábí výhradně MM přenosky a technologicky je dovedla k dokonalosti se 100% kontrolou nad kvalitou jednotlivých dílů. Jejich série přenosek v sobě... Celý popis

Koupit za 5 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní MM gramofonová  přenoska instalovaná na headshellu 
High rigidity Duralumin headshell s velmi nízkou rezonancí. Kvalitní OFC drátky z čisté mědi s pozlacenými piny.
MP 110 je pokorným nástupcem uznávaného a nejoblíbenějšího modelu MP-11 v Evropě. Tato novinka přináší zcela novou úroveň vyvážené a věrné reprodukce napříč celým spektrem. 
Nagaoka vyrábí výhradně MM přenosky a technologicky je dovedla k dokonalosti se 100% kontrolou nad kvalitou jednotlivých dílů. Jejich série přenosek v sobě spojuje jednoduchost MM přenosky s muzikálností a přesností tonality MC přenosek. Pro ochranu vaší investice mají všechny přenosky možnost výměny hrotu !
Všechny přenosky Nagaoka jsou vybaveny technologií Nagaoka MI technology® MI (Moving Iron). To jim přináší vysokou míru detailů spojenou s dražšími systémy Moving Coil (MC) a zároveň zachovává pohodlí vyměnitelného hrotu a vysoký výkon spojený s typy Moving Magnet (MM). Přenoska obsahuje výkonný Samarium - Cobaltový magnet a vysoké výstupní  úrovně cívky, takže lze namísto mnohem těžšího permanentního magnetu, který se používá v konvenčních provedeních, použít velmi lehký koncový nástavec z oceli a niklu. To snižuje pohyblivou hmotnost kazety, což dovoluje chvějce sledovat záznamovou drážku věrněji. MI systém je plně kompatibilní s  předzesilovačem pro MM přenosky. Výsledkem a předností tohoto náročného systému na výrobu je vysoká jasnost a vynikající schopnost snímání s muzikálností a přesností tonality MC přenosek.
Nová řada MM gramofonových přenosek Nagaoka z Japonska je tady! Nagaoka je synonymem pro „nádherný a teplý zvuk s křišťálově čistými vysokými tóny“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Přenosky mají vynikající kmitočtovou  charakteristiku a zaručují nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Jelikož Nagaoka dovedla systém MM k úplné dokonalosti, konkuruje ostatním podstatně dražším přenoskám MM i MC a v mnoha případech je i poráží!   
Gramofonové přenosky Nagaoka využívají pouze špičkové materiály se speciálním zpracováním. Kvalitně navržený magnetický obvod, precizně vyrobená chvějka a snímací hrot, vše 100% vývojem a výrobou Made in Japan by Nagaoka. Výsledkem je úžasný zvuk obvyklý doposud pouze u cenově mnohem dražších přenosek MM i MC.
Nová řada přenosek je vyrobena ze speciálních materiálů, které snižují nežádoucí vibrace na minimální úroveň:

- Nagaoka MI technology® s přesnou a rychlou reakcí na stěnu drážky 

- Superfine polished Elliptical stylus -  přesně leštěný eliptický diamantový stylus
- Výkonný Samarium - Cobaltový magnet, moderní kobaltové magnety samarium mají mimořádně vysoký energetický výkon, takže lze použít mnohem lehčí magnet než kdykoli předtím
- Lehká chvějka z  hliníkových slitin pro vysokou věrnost
- Čtvercový design usnadňuje zarovnání na hlavě
- OFC měděné cívky s velmi vysokou čistotou
- Carbon Fiber - plastové pouzdro přenosky vyztužené uhlíkovými vlákny
- Anti fero-magnetický permalloy plášť (chrání před elektromagnetickým rušením)
- Jednoduchá výměna hrotu
 
Technická specifikace: 
Typ: Moving Magnet (MM)
Princip: Nagaoka MI technology® MI (Moving Iron)
Instalace: 1/2″ uchycení
Hrot: Superfine polished Elliptical stylus - Superfine leštěný eliptický leštěný diamant (0,4x0,7 mm)
Magnet: Powerful Samarium Cobalt Magnet - samarium s kobaltem
Výstupní napětí: 5 mV / 1kHz,5cm/sec: 5mV /
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Vyrovnanost kanálů: 1 kHz: > 1,5 dB
Přeslech mezi kanály: 1 kHz: > 23 dB
Impedance: 47 kΩ
Kapacita: 100pF
Dynamická poddajnost: 6x10 – 6 cm/dyn
Statická poddajnost: 18x10 – 6 cm/dyn
Hmotnost: 6,5 g + 9,5 g headshell
Doporučený přítlak: 1,5 – 2,0 g
Náhradní hrot: Nagaoka JN-P110
MADE IN JAPAN
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nagaoka