Jednorázová Prémiová nanovlákenná zdravotnická maska s dvojí filtrační účinností FFP2, která zachytí 99,9 % virů, bakterií, prachových polutantů a smogu. Účinnost až 12 hodin a příjemné dýchání! Důvěřujte kvalitním českým výrobkům prodávaných na důvěryhodných e-shopech! Právě proto jsme do našeho sortimentu se značkovým zbožím pro dům a zahradu zařadili i NANO roušky. Uvědomujeme si, že není snadné se zorientovat v záplavě předražených a nefunkčních šmejdů. V této nelehké době je všechno NANO,... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednorázová Prémiová nanovlákenná zdravotnická maska s dvojí filtrační účinností FFP2, která zachytí 99,9 % virů, bakterií, prachových polutantů a smogu. Účinnost až 12 hodin a příjemné dýchání!

Důvěřujte kvalitním českým výrobkům prodávaných na důvěryhodných e-shopech! Právě proto jsme do našeho sortimentu se značkovým zbožím pro dům a zahradu zařadili i NANO roušky. Uvědomujeme si, že není snadné se zorientovat v záplavě předražených a nefunkčních šmejdů. V této nelehké době je všechno NANO, 100% funkční s nekonečně dlouhou životností, nezávadné a pokud možno za pár korun.
Nanorouška NANO M.ON chrání hlavně vás, ale také vaše okolí! Rouška je vyrobena z NANO textilie vymyšlenou českými vědci a vyrobena českou technologií u nás doma!

Dýchejte čistý vzduch bez virů, bakterií a nečistot
Oproti látkovým či běžným rouškám NANO rouška nezvlhne a své ochranné vlastnosti neztratí ani po 12 hodinách používání! Oproti respirátoru má rouška mnohem lepší průvzdušnost a udýcháte ji i mnoho hodin v kuse. Dále také neobsahuje žádné toxické látky!

Certifikace - Nejvyšší úroveň ochrany Vašeho zdraví
Účinnost roušky je potvrzena získáním notifikace zdravotnického prostředku od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a testy ve specializované nezávislé laboratoři Nelson Labs.

Srovnání s respirátory a klasickými rouškami
Porovnání účinnosti nano roušek s respirátory tříd FFP2 a FFP3 je poměrně složité a je neseriózními prodejci často používáno, každý výrobek má však jinou klasifikaci a hodnocení.
Pokud se zaměříme na filtrační účinnost materiálu nanoroušky NANO M.ON, tak ten má větší účinnost než běžně dostupné respirátory FFP2. Záchyt virů, které jsou svou velikostí nejmenší, je u našeho NANO materiálu 99,9%. Certifikace respirátoru FFP2 se uděluje výrobkům z materiálů, které mají nejnižší povolenou účinnost ochrany od 98%. To znamená, že i respirátor třídy FFP2 může mít menší filtrační účinnost než NANO rouška.
Srovnání normální roušky a NANO roušky je taktéž v podstatě nemožné, neboť normální rouška funguje na principu záchytu pomocí elektrostatiky, kdežto NANO rouška právě nanovlákenným filtrem. Normální rouška své vlastnosti ztrácí při vlhku a může při běžném použití ztrácet své vlastnosti téměř okamžitě od začátku svého používání. Roušku z NANO materiálu můžete používat až 12 hodin a po celou tuto dobu neztrácí deklarované filtrační vlastnosti a chrání především svého nositele i jeho okolí.

Vlastnosti a výhody:

filtrace je vyšší než FFP2 a roušku můžete nosit opravdu všude
stáhněte si Certifikát o souladu roušky s Mimořádným opatřením Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví
99,9% filtrace virů, bakterií a plísní
99,9 % filtrace prachu a smogu
99,9 % filtrace pylů a alergenů
maska chrání i samotného uživatele
neztrácí účinnost zvlhnutím
vysoká prodyšnost
snadné a pohodlné dýchání
účinná funkčnost až 12 hodin
neobsahuje žádné toxické látky
vhodné i pro sportovce a alergiky
zdravotnický prostředek EN 14683+AC tř. II.
český nápad
český nano-materiál
česká výrobní linka
česká distribuce

Nano roušky v mediích:

Rozhovor o nano rouškách s českou vynálezkyní Ing. Marcelou Munzarovou (ČT)
Pozor na dovážené nanomateriály. Může to být podfuk (Novinky.cz)
Proč měnit roušky? Bakterie, zlatý stafylokok i plísně (Idnes.cz)
Roušky fungují jako očkování, covid se díky nim neprojeví, míní experti (Idnes.cz)
Šíření koronaviru vzduchem není zanedbatelné. Vědci vyvrací mýty včetně neúčinnosti roušek (Novinky.cz)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nano Medical
Barva bílé
Balení 10 ks