Nardi Net Mini tortora

0 %
(0 hodnocení)

Venkovní barová židle NET MINI - tortora Do restaurace i na zahradu Harmonické linie charakterizují novinku - nízkou barovou židli z kolekce NET, která je určena především pro venkovní použití. Židle je plastová, vyrobena ze skelných vláken, sedák a opěrák jsou zdobeny čtvercovým perforovaným vzorem. Čtyřnohá podnož má protiskluzovou ochranu. Židle je stohovatelná. Výška sedáku: 65 cmVysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá? Vysoká barová židle se využívá především v restauracích, barech,... Celý popis

Koupit za 2 920 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Venkovní barová židle NET MINI - tortora
Do restaurace i na zahradu
Harmonické linie charakterizují novinku - nízkou barovou židli z kolekce NET, která je určena především pro venkovní použití. Židle je plastová, vyrobena ze skelných vláken, sedák a opěrák jsou zdobeny čtvercovým perforovaným vzorem. Čtyřnohá podnož má protiskluzovou ochranu. Židle je stohovatelná.
Výška sedáku: 65 cmVysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?
Vysoká barová židle se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm. Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm
Kolekce NET

Řada venkovního nábytku NET zahrnuje modely, které byly navrženy k umístění na terasu nebo zahradu. Kolekci pro značku Nardi navrhl Raffaello Galiotto a najdete v ní židle, barové židle a stoly z recyklovatelné pryskyřice, zdobené radiálním vzorem čtvercových perforací. Nábytek má matný povrch a je vybaven protiskluzovými nohami. Pro větší pohodlí je možné přiobjednat pohodlný podsedák.

Nábytek značky NARDI GARDEN je výjimečný také vysokou kvalitou, která je podložená certifikací výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS, můžeme ho proto doporučit i do vysoce frekventovaných veřejných prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 485
Hloubka (délka) (mm): 510
Celková výška (mm): 900
Výška sedáku (mm): 650
Hmotnost produktu (kg): 4,2
Objem balení (m3): 0,357
Počet kusů v balení: 2
Záruka (měsíce): 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů): 4
Materiál: polypropylen
Venkovní použití: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výška 90 cm
Šířka 49 cm
Výrobce Nardi
Barva hnědé