Narex EPR 400-24 65406052

86 %
(28 hodnocení)

Akce - sada příslušenství NAREX CHK 5 ZDARMA! Maximalizujte výkon a bezpečnost vaší řetězové pily s NAREX CHK 5 - set příslušenství pro řetězové pily! V této skvělé sadě naleznete vše potřebné pro efektivní práci. Sada obsahuje: - Flexibilní rukavice (velikost XL): Zajišťují pohodlnost a ochranu při práci s řetězovou pilou. - Ochranné brýle s UV faktorem 400 – UVEX PHEOS ONE: Poskytují vysokou úroveň ochrany očí před nebezpečím a UV zářením. - Gumový prodlužovací kabel – PK 10: S vodičem... Celý popis

Koupit za 3 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Akce - sada příslušenství NAREX CHK 5 ZDARMA!

Maximalizujte výkon a bezpečnost vaší řetězové pily s NAREX CHK 5 - set příslušenství pro řetězové pily! V této skvělé sadě naleznete vše potřebné pro efektivní práci.
Sada obsahuje:

-

Flexibilní rukavice (velikost XL): Zajišťují pohodlnost a ochranu při práci s řetězovou pilou.

-

Ochranné brýle s UV faktorem 400 – UVEX PHEOS ONE: Poskytují vysokou úroveň ochrany očí před nebezpečím a UV zářením.

-

Gumový prodlužovací kabel – PK 10: S vodičem H05RR-F 3G 1,5 mm2, maximálním zatížením 3 500 W a krytím IP44 pro bezpečný provoz.

-

Zátkový chránič sluchu – UVEX XACT – FIT MULTI: Oválný tvar pro opakované použití, s útlumem hluku 26 dB, snadno čistitelný.

-

Praktická přepravní taška – CHB 900: Univerzální taška usnadňující přenášení všeho příslušenství.

 

EPR 400-24

- 1x vodicí lišta (40 cm)

- 1x ochranný kryt lišty

- 1x pilový řetěz

Řetězová elektrická pila EPR 400-24 s délkou lišty 40 cm představuje inovovaný model oblíbených řetězových pil Narex. Nový model navazuje na tradici cenově dostupných řetězových pil s kvalitním zpracováním od prověřeného výrobce nářadí. Mezi hlavní přednosti nového modelu patří vylepšený motor s výkonem až 2400 W, který umožňuje rychlejší a efektivnější řezání měkkého a tvrdého dřeva s vynaložením menší námahy. Užitečnou novinkou je také inovovaná zadní rukojeť, která mnohem lépe sedí v ruce a tím pomáhá snižovat únavu při dlouhodobější práci s řetězovou pilou.

Inovovaný model řetězové pily Narex

Elektrické řetězové pily NAREX patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější pily na trhu. Nový model s označením EPR 400-24 na tuto tradici navazuje s výkonnějším motorem, vylepšeným upínáním řetězu a novou ergonomicky tvarovanou zadní rukojetí.

Pilová lišta OREGON o délce 40 cm

Řetězová pila je osazená prodlouženou pilovou lištou značky OREGON o délce 40 cm, která umožňuje zvýšený prořez do zpracovávaného dřeva. Pila tak zvládne většinu běžných prací od dělení, kácení, formátování až po konstrukční práce.

Plynulý rozběh a doběhová brzda

Omezení rozběhového proudu (10 A) umožňuje šetrné uvedení pily do provozu a zároveň bezpečnější zahájení práce s nářadím. Pro rychlé zastavení pilového řetězu je pak řetězová pila vybavená standardní doběhovou brzdou.

Beznástrojové napínání řetězu

Pro rychlé a pohodlné napínání řetězu je pila vybavená beznástrojovým napínáním řetězu FastFix, které pomocí přesného napínacího kola a velké křídlové matici umožňuje snadné napnutí pilového řetězu i méně zkušeným uživatelem.

Ergonomické zadní držadlo

Ergonomické zadní držadlo elektrické pily NAREX příjemně padne do ruky a navíc je vybaveno kvalitním pogumováním, které neklouže v ruce. Obloukové boční držadlo také přesně lícuje s kapotou motoru a slouží jako opora pily při seřizování a čištění.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Narex
Napětí 230 V
Délka lišty 40 cm
Příkon 2400 W
Typ pohonu elektrické
Rychlost řetězu 14 m/s
Jednoruční ne
Ergonomická rukojeť ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty