Kotvící hřeby z plastu jsou určené pro zafixování zahradních neviditelných obrubníků. Nabízíme je v těchto délkách: - 18 cm, - 25 cm. Univerzální hřeby z plastu lze použít pro tyto značky obrubníků: Ekobord, Geoborder a Gardenbord. Pro měkká podloží používáme delší hřeby, zatímco v pevnější půdě postačí kratší hřeby.  Pro zafixování obrubníku doporučujeme použít 3 hřeby na každý 1 rovný metr délky. Při pokládce do oblouku pak 4 až 5 hřebů na každý metr. Do měkkých podloží, jako například kyprá... Celý popis

Koupit za 4 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kotvící hřeby z plastu jsou určené pro zafixování zahradních neviditelných obrubníků. Nabízíme je v těchto délkách:

- 18 cm,

- 25 cm.

Univerzální hřeby z plastu lze použít pro tyto značky obrubníků: Ekobord, Geoborder a Gardenbord. Pro měkká podloží používáme delší hřeby, zatímco v pevnější půdě postačí kratší hřeby. 

Pro zafixování obrubníku doporučujeme použít 3 hřeby na každý 1 rovný metr délky. Při pokládce do oblouku pak 4 až 5 hřebů na každý metr.

Do měkkých podloží, jako například kyprá půda, jemný štěrk, pískové nebo jílové půdy, stačí plastový hřeb. Jestli je podloží na vaší zahradě tvrdé, nebo si nejste jisti, použijte raději 20 centimetrové ocelové hřeby. Ty jsou spíš do tvrdých podloží – kamenité půdy, směsi se stavební sutí, vyschlé a udusané půdy apod.

Hřeby jsou vyrobené z kvalitních plastových recyklátů a jsou UV stabilní. Jejich použití je zdravotně nezávadné. Rozsah vhodných teplot je -30 °C až +80 °C. Hřeb dlouhodobě odolává působení bakterií i plísní, nevadí mu kontakt s vodou.

Pro zatloukání plastových hřebů se nám osvědčila gumová palička. Je lehčí a měkčí než běžné kladivo a díky tomu se plastové hřeby méně lámou a méně se deformují.
Zobrazit více

Parametry

Délka 25 mm