NAVITEL BHF06 PRO

100 %
(3 hodnocení)

DAB+ tuner: NE Ekvalizér: ANO Specifické funkce: USB Fast Charge 3.0 Bluetooth: 5.1 Handsfree: ANO Konektory: USB konektor Počet USB: 2 Přehrávané formáty: FLAC; MP3; WAV; WMA Podporované paměťové karty: microSD Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO Typ MP3 příslušenství: FM transmitter Provedení výrobku: černá barva Snadné telefonování s integrovaným handsfree setem Jste na cestě z jedné schůzky na druhou, když vám zavolá šéf. Telefon samozřejmě musíte zvednout. Díky integrovanému... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DAB+ tuner: NE

Ekvalizér: ANO

Specifické funkce: USB Fast Charge 3.0

Bluetooth: 5.1

Handsfree: ANO

Konektory: USB konektor

Počet USB: 2

Přehrávané formáty: FLAC; MP3; WAV; WMA

Podporované paměťové karty: microSD

Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO

Typ MP3 příslušenství: FM transmitter

Provedení výrobku: černá barva

Snadné telefonování s integrovaným handsfree setem

Jste na cestě z jedné schůzky na druhou, když vám zavolá šéf. Telefon samozřejmě musíte zvednout. Díky integrovanému mikrofonu můžete Bluetooth transmitter v autě používat jako hands-free telefonní soupravu. Pokud během poslechu hudby přijmete hovor, zařízení se automaticky přepne do režimu handsfree. Pro přijetí a ukončení hovoru stačí stisknout tlačítko. Tímto způsobem můžete telefonovat za jízdy a přitom se plně soustředit na provoz.

Vysoce citlivý mikrofon

Vestavěný mikrofon podporuje technologii potlačení šumu, která účinně snižuje hluk. Umožňuje křišťálově čistý hovor a snižuje rušení. Jedním kliknutím na tlačítko přijmete/zavoláte/zavěsíte nebo odmítnete hovor, můžete tak bezpečně řídit a pečlivě sledovat provoz na silnici.

Vychutnejte si zvuk

Hip-hopové rytmy, rocková klasika nebo taneční skladby: s FM transmitterem rozhodujete o tom, co bude ve vašem autě hrát. Nemáte v rádiu Bluetooth? Stačí připojit mobilní telefon k transmitteru: zařízení se připojí přes rádio a z reproduktorů se bude linout vaše hudba.

Přístup do vaší osobní hudební knihovny

Máte své oblíbené hity uložené na USB disku nebo na kartě microSD? S naším transmitterem si tyto skladby můžete přehrát i v autě. Připojte USB flash disk do levého USB slotu nebo vložte paměťovou kartu do slotu pro kartu a přehrávání MP3 souborů začne automaticky.

Náš tip: Pro ukládání hudby jsou ideální karty microSD. Díky nim nemusíte spotřebovávat cenné místo v úložišti smartphonu a svou sbírku skladeb si můžete pohodlně vzít s sebou, ať už jedete kamkoli. Malá paměťová karta navíc zcela zmizí ve slotu pro kartu FM transmitteru - je velmi chytrá a navíc šetří místo.

Extra rychlé nabíjení baterie

Máte za sebou náročný den a baterie telefonu je také značně vybitá. FM transmitter nabízí praktickou výhodu, protože umožňuje nejen poslech hudby, ale lze jej použít i jako nabíječku. Připojte smartphone nebo jiné zařízení k zásuvce USB Fast Charge pomocí kabelu USB a nabíjejte je vysokou rychlostí pomocí zásuvky v autě. Technologie Fast Charge zaručuje extrémně rychlé nabíjení - rychlejší než u běžných technologií nabíjení.

Pohodlné uchycení

Zařízení je rozděleno na 2 části. Nabíječka se připojuje do zásuvky zapalovače, přičemž funkční displej lze připojit do ventilační mřížky nebo pomocí přídavného držáku připevnit na palubní desku vozu.

TECHNICKÉ UDAJE

Verze Bluetooth

5.1

Pracovní napětí

12V/24V

Rychlého nabíjení

QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4

Podpora formátu přehrávání

??3/WMA/WAV/FLAC

Bluetooth přenosová vzdálenost

Ve volném prostoru do 10m, v zástavbě do 5m

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.040

Výška (cm): 4.50

Šířka (cm): 3.00

Hloubka (cm): 6.00

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.150

Výška (cm): 5.00

Šířka (cm): 13.00

Hloubka (cm): 9.50

EAN: 8594181744294

Záruční doba: 24 měsíců

FM Transmitter, Bluetooth 5.1, hands-free, přehrává: FLAC, MP3, WAV, WMA, slot microSD, rychlého nabíjení: QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4
Zobrazit více

Parametry

Výrobce NAVITEL
Displej ano
Čtečka paměťových karet ano
Bluetooth ano
Handsfree ano