Vystřelovací nůž Carbon + Kufřík   Vystřelovací nůž, který lehce ovládáte stisnutím tlačítka. (Tlačítko nahoru - vysunutí čepele, tlačítko dolů - skrytí čepele) Při vystřelení čepele nikdy nemějte před nožem předmět či čepel nasměrovanou k tělu! Hrozí poškození předmětu či úrazu.     - Čepel jako taková je z nerezové oceli a rukojeť nože z pevného plastu. - Velikost nerezové čepele je 9,5cm a o tloušťce 2mm. Bez aktivace: 13,5 x 3,5 x 2,8 cm ׀ Aktivní: 23,3 x 3,5 x 2,8 cm. - Hmotnost nože... Celý popis

Koupit za 220 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vystřelovací nůž Carbon + Kufřík

 

Vystřelovací nůž, který lehce ovládáte stisnutím tlačítka. (Tlačítko nahoru - vysunutí čepele, tlačítko dolů - skrytí čepele)

Při vystřelení čepele nikdy nemějte před nožem předmět či čepel nasměrovanou k tělu! Hrozí poškození předmětu či úrazu.

 

 

- Čepel jako taková je z nerezové oceli a rukojeť nože z pevného plastu.

- Velikost nerezové čepele je 9,5cm a o tloušťce 2mm. Bez aktivace: 13,5 x 3,5 x 2,8 cm ׀ Aktivní: 23,3 x 3,5 x 2,8 cm.

- Hmotnost nože je pouze 89g.

- Díky sponě, která je součástí, je možné jej nosit např. na kalhotách. Je možné též využít nástroj na rozbíjení skla, který je umístěný na spodní straně rukojeti.

- Čepel je po celém jejím obvodu ostrá, proto je nutné dbát na opatrnost při manipulaci.

- Nůž je ideální pro různé outdoorové aktivity či sebeobranu.

 

Může se stát, že při vystřelení čepel nevystřelí úplně. Není třeba se obávat, nůž není rozbitý, stačí uchopit čepel a znovu natáhnout.
Sám jsem nůž testoval, stalo se mi to u cca 500tého pokusu, co jsem čepel vystřeloval v kuse, šla bez problému natáhnout.
Zobrazit více