Sedíš v šatně. Černobílé plakáty na stěně. Z nich na Tebe hledí legendy jako Frank Zane a Sergio Oliva. Vzpomínáš? Pánské klasické tepláky Tě přenesou zpět k Tvým kulturistický idolům. Design minulosti jsme doplnili o naše technologie, aby každý NEBBIA kousek vyhovoval potřebám současných, tvrdě trénující mužů. Bavlnu jsme doplnili o polyamid, díky čemuž se Ti v nich bude cvičit ještě lépe! Tepláky se směrem k lýtkům jemně zužují k patentu. V pase je prošívaná guma - můžeš se tak ujistit, že tepláky... Celý popis

Koupit za 2 010 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sedíš v šatně. Černobílé plakáty na stěně. Z nich na Tebe hledí legendy jako Frank Zane a Sergio Oliva. Vzpomínáš? Pánské klasické tepláky Tě přenesou zpět k Tvým kulturistický idolům. Design minulosti jsme doplnili o naše technologie, aby každý NEBBIA kousek vyhovoval potřebám současných, tvrdě trénující mužů. Bavlnu jsme doplnili o polyamid, díky čemuž se Ti v nich bude cvičit ještě lépe! Tepláky se směrem k lýtkům jemně zužují k patentu. V pase je prošívaná guma - můžeš se tak ujistit, že tepláky během cvičení nebudou padat nebo se posouvat.

Golden Era tepláky v sobě nesou odkaz Mr. Olympia - nejprestižnější kulturistické soutěži, ve spolupráci s níž vznikla celá kolekce. Nezapomněli jsme ani na praktické kapsy a ikonický NEBBIA lampas s logem Mr. Olympia.

O kolekci
1965 je nová pánská kolekce od NEBBIA, která má velmi zvláštní význam. Je vyrobena ve spolupráci s Mr. Olympia, nejprestižnější kulturistickou akcí na světě. Inspirováni její dědictvím jsme spolupracovali s vrcholovými sportovci, abychom odhalili tajemství skutečných šampionů a proměnili je v oblečení. Tato kolekce vás vrátí do zlatého věku kulturistiky, do roku, kdy to všechno začalo. S rokem 1965 slavíme zlatou éru a legendy Mr. Olympia v celé historii. A teď můžete slavit s námi i vy! Ztělesňujte tvrdou práci a oddanost těchto ikon kulturistiky a vzdávejte hold své fitness cestě.
DETAILY

Rovný volnější střih
Pevný materiál odolný vůči oděru
Retro design inspirovaný zlatou érou kulturistiky
NEBBIA lampas s logem Mr. Olympia
Ukončené patentem
S imitací rozparku
Pevná, prošívaná guma
Praktické kapsy na bocích
Prodyšný a příjemný materiál

Starej se o své oblečení a planetu

Prát maximálně na teplotě 40 °C s oblečením stejné barvy, nenechávat ve vodě.
Žehlit maximálně na teplotě 110 °C bez páry.
Nepoužívat sušičku.
Nepoužívat aviváž.
Pokud už oblečení nechceš, recykluj ho nebo daruj.
Zobrazit více

Parametry

Značka Nebbia
Barva černá
Materiál 96% bavlna 4% polyamide
Styl sportovní
Období celoroční