NEDIS BTTC200BK

100 %
(2 hodnocení)

Nedis BTTC200BK Audio vysílač a přijímač umožňuje bezdrátově přenášet zvuk z televizoru nebo kabelového zvukového systému do Bluetooth sluchátek nebo reproduktorů. V režimu přijímače můžete streamovat zvuk z jakéhokoli smartphonu, notebooku nebo tabletu s podporou Bluetooth do jakéhokoli zvukového systému nebo reproduktorů. Pomocí portů AUX vstup/výstup nebo optického S/PDIF vstupu a výstupu můžete snadno připojit toto zařízení k jinému zvukovému zařízení. Zajisté potěší také tlačítka pro ovládání... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nedis BTTC200BK

Audio vysílač a přijímač umožňuje bezdrátově přenášet zvuk z televizoru nebo kabelového zvukového systému do Bluetooth sluchátek nebo reproduktorů. V režimu přijímače můžete streamovat zvuk z jakéhokoli smartphonu, notebooku nebo tabletu s podporou Bluetooth do jakéhokoli zvukového systému nebo reproduktorů. Pomocí portů AUX vstup/výstup nebo optického S/PDIF vstupu a výstupu můžete snadno připojit toto zařízení k jinému zvukovému zařízení. Zajisté potěší také tlačítka pro ovládání hlasitosti a přepínání skladeb na vrchní straně či podpora kodeků SBC, aptX a aptX LL. Zabudovaná baterie s kapacitou 450 mAh zajistí až 22 hodin nepřetržitého bezdrátového streamování zvuku nebo až 48 hodin pohotovostního režimu.

Součástí balení je 3,5 mm stereofonní audio kabel, kabel 2 x RCA (M) na 1 x 3,5 mm (F), optický audio kabel a nabíjecí USB kabel.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: Bluetooth 5.0
Porty: 1 x 3,5 mm audio vstup/výstup, 1 x S/PDIF optický výstup, 1 x S/PDIF optický vstup
Napájení: micro USB
Rozměry: 61 x 61 x 21 mm
Hmotnost: 111 g
Barva: černá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nedis

Podobné produkty