! Nefertitis NF12093

0 %
(0 hodnocení)

Okouzlující, nepřehlédnutelné přírodní satinované jantarové korálky pro děti na zoubky z kulatých tzv. barokních kousků lemon jantaru nádherné citronové barvy v kombinaci s přírodními korálky vzácného morganitu - berylu, zvaného růžový smaragd. Výjimečně hezké korálky pro děti, velmi atraktivní tvarem jantaru a jeho zářivou, až téměř zlatou barvou. Chcete-li něco lepšího, než jsou "běžné" dětské korálky, potom stojí za to, vzít do úvahy právě tyto výjimečné korálky. Délka korálků cca 32 cm. Šroubovací... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Okouzlující, nepřehlédnutelné přírodní satinované jantarové korálky pro děti na zoubky z kulatých tzv. barokních kousků lemon jantaru nádherné citronové barvy v kombinaci s přírodními korálky vzácného morganitu - berylu, zvaného růžový smaragd. Výjimečně hezké korálky pro děti, velmi atraktivní tvarem jantaru a jeho zářivou, až téměř zlatou barvou. Chcete-li něco lepšího, než jsou "běžné" dětské korálky, potom stojí za to, vzít do úvahy právě tyto výjimečné korálky. Délka korálků cca 32 cm. Šroubovací uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. Ilustrativní vyobrazení.
Jantarové korálky se po staletí dle evropských lidových tradic, zejména v Baltských zemích dávají dětem kolem krku při bolestech u prořezávání zoubků. Od pradávna lidé věří, že jantar je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků slunečním paprskům. Dodává pak organismu energii.
Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají šroubovací uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny).
Bezpečnostní důležité upozornění: jantarové korálky neslouží dětem jako hračka, proto důrazně doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací bezpečnostní prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, v žádném případě nenechávejte proto děti s korálky samotné bez aktivního dozoru dospělé osoby!
Morganit, nebo-li růžový smaragd, též kámen božské lásky. Název „růžový smaragd“ vychází pravděpodobně z faktu, že oba minerály jsou svým chemickým složením odrůdou berylu. Jedná se o vzácný polodrahokam s omezeným výskytem.Jeho barva je růžová, od krásně průhledných kamenů až po neprůhledné, přes stříbřitě růžovou, broskvovou až po světle modrou či fialovou. 
Morganit ztělesňuje lásku k sobě i k ostatním lidem. Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. Je tak vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopen 
Čtěte více o vlastnostech kamene morganit
Zobrazit více