! Nefertitis NF12103

0 %
(0 hodnocení)

Okouzlující a velice atraktivní jantarové korálky pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých kousků různých druhů jantaru v kombinaci s kulatými korálky akvamarínu. Kombinace různobarevného jantaru a akvamarínu je barevně velmi krásná, veselá a připomíná barvu blankytné oblohy nebo mořské hladiny. Jedná se o zvláště silný ochranný talisman pro děti. Úprava korálků: satinovaný povrch, na dotek hladce sametový, navozující příjemný pocit teplého povrchu. Délka korálků cca 32 cm. Šroubovací... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Okouzlující a velice atraktivní jantarové korálky pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých kousků různých druhů jantaru v kombinaci s kulatými korálky akvamarínu. Kombinace různobarevného jantaru a akvamarínu je barevně velmi krásná, veselá a připomíná barvu blankytné oblohy nebo mořské hladiny. Jedná se o zvláště silný ochranný talisman pro děti. Úprava korálků: satinovaný povrch, na dotek hladce sametový, navozující příjemný pocit teplého povrchu. Délka korálků cca 32 cm. Šroubovací uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. Ilustrativní vyobrazení.
Jantarové korálky se po staletí dle evropských lidových tradic, zejména v Baltských zemích dávají dětem kolem krku při bolestech u prořezávání zoubků. Od pradávna lidé věří, že jantar je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků slunečním paprskům. Dodává pak organismu energii.
Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají šroubovací uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Tento konkrétní typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků se často nazývá "barokní", protože tyto tvary byly vlemi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 
Bezpečnostní důležité upozornění: jantarové korálky neslouží dětem jako hračka, proto důrazně doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací bezpečnostní prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, v žádném případě nenechávejte proto děti s korálky samotné bez aktivního dozoru dospělé osoby!
Akvamarín je tradičním kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.
Detailní popis kamene: akvamarín
Zobrazit více