! Nefertitis NF17348

0 %
(0 hodnocení)

Elegantní náhrdelník z korálků černého achátu, s hlavou Buddhy. Atraktivní a nepřehlédnutelný šperk. Průměr korálků je cca 6 mm, kovová hlava Buddhy z obecné kovu, délka náhrdelníku cca 80 cm bez střapce. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní produkt, proto se od něj jednotlivé náhrdelníky mohou lišit především barevným odstínem, leskem a kresbou kamene. Vždy však obdržíte náhrdelník srovnatelné kvality.   V náhrdelníku je hlava Buddhy z obecného kovu, stříbřité barvy, aby náhrdelník svému... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elegantní náhrdelník z korálků černého achátu, s hlavou Buddhy. Atraktivní a nepřehlédnutelný šperk. Průměr korálků je cca 6 mm, kovová hlava Buddhy z obecné kovu, délka náhrdelníku cca 80 cm bez střapce. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní produkt, proto se od něj jednotlivé náhrdelníky mohou lišit především barevným odstínem, leskem a kresbou kamene. Vždy však obdržíte náhrdelník srovnatelné kvality.  
V náhrdelníku je hlava Buddhy z obecného kovu, stříbřité barvy, aby náhrdelník svému nositeli přinášel hojnost, štěstí a plnohodnotný život, jichž je právě Buddha symbolem.
Černá barva střapce symbolizuje sílu, eleganci a tajemství. Chromoterapeutické účinky černé barvy jsou: ochrana, serioznost, smutek, tajemství, mysterioznost a tranformace. Chromoterapie je alternativní metoda, která využívá k harmonizaci těla a duševního prostoru světlo a barvy. Používá se pro potlačneí stresu a uvedení do klidu. 
Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidéí věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Též se o achátu praví, že posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Od starověku se achát používal v podobě talismanů jako kámen ochrany pro malé děti.
Detailní popis kamene: achát
Zobrazit více