! Nefertitis NF29761

0 %
(0 hodnocení)

Okouzlující jantarové korálky pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru, složené ze čyř různých barev jantaru - od světlé medové až po tmavě rubínovou červenou, vyleštěných do vysokého lesku, jenž dává těmto korálkům třpytivý a luxusní vzhled. Chcete-li něco lepšího, než jsou "běžné" dětské korálky, potom stojí za to, vzít do úvahy právě tyto výjimečně hezké korálky. Délka korálků cca 32 - 33 cm. Velikost jednotlivých korálků cca 4 mm až cca 7 mm. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Okouzlující jantarové korálky pro děti na zoubky z kulatých kousků jantaru, složené ze čyř různých barev jantaru - od světlé medové až po tmavě rubínovou červenou, vyleštěných do vysokého lesku, jenž dává těmto korálkům třpytivý a luxusní vzhled. Chcete-li něco lepšího, než jsou "běžné" dětské korálky, potom stojí za to, vzít do úvahy právě tyto výjimečně hezké korálky. Délka korálků cca 32 - 33 cm. Velikost jednotlivých korálků cca 4 mm až cca 7 mm. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. 
Jantarové korálky se po staletí dle evropských lidových tradic, zejména v Baltských zemích dávají dětem kolem krku při bolestech u prořezávání zoubků. Od pradávna lidé věří, že jantar je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků slunečním paprskům. Dodává pak organismu energii.
Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají šroubovací uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Tento konkrétní typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků se často nazývá "barokní", protože tyto tvary byly vlemi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 
Bezpečnostní důležité upozornění: jantarové korálky neslouží dětem jako hračka, proto důrazně doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací bezpečnostní prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, v žádném případě nenechávejte proto děti s korálky samotné bez aktivního dozoru dospělé osoby!
Zobrazit více