! Nefertitis NF37146

0 %
(0 hodnocení)

Exkluzivní náhrdelník z velkých kultivovaných sladkovodních barevných perel, vhodný doplněk nejen pro svatbu. Perly jsou symbolem nového života, plodnosti, nových začátků a nekonečné naplněné lásky. Něžný a přesto výrazný a nepřehlédnutelný šperk, který bude velmi dekorativním a elegantním ve všech chvílích vašeho života, ať již při denním nošení či třeba při svatbě. Perly o velikosti cca 9 mm - 1 cm, délka náhrdelníku cca 120 cm, není elastický. Ilustrativní vyobrazení. Barevné perly jsou dobarvené.V... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Exkluzivní náhrdelník z velkých kultivovaných sladkovodních barevných perel, vhodný doplněk nejen pro svatbu. Perly jsou symbolem nového života, plodnosti, nových začátků a nekonečné naplněné lásky. Něžný a přesto výrazný a nepřehlédnutelný šperk, který bude velmi dekorativním a elegantním ve všech chvílích vašeho života, ať již při denním nošení či třeba při svatbě. Perly o velikosti cca 9 mm - 1 cm, délka náhrdelníku cca 120 cm, není elastický. Ilustrativní vyobrazení. Barevné perly jsou dobarvené.V kombinaci s náramkem se jedná o krásný dárek např. k výročí svatby.
Perly upevňují vztahy, zejména mezi rodiči a dětmi. Perly a perleť symbolizují moudrost, získanou především na základě zkušeností, používají se k přilákání a upevnění bohatství a štěstí a k ochraně svého majitele. Navozují zklidnění, mohou být talismanem pro posílení a udržení vztahu a bezpečí. Symbolizují čistotu, štědrost a věrnost. V lidové tradici se udává, že nošení šperků z perleti napomáhá bezproblémovému průběhu mateřství a porodu.
Perleť, stejně jako perly, je od pradávna symbolem čistoty, nevinnosti a moudrosti. Dodává víru, učí nás být štědrými. Pomáhá při zvýšení naší osobní integrity a pomáhá zajistit, abychom se v životě zaměřili na věci, jež jsou pro nás zásadní, a netrápili se věcmi podružnými. Perla tím, že symbolizuje čistotu a nevinnost, je často nazývána jako "kámen upřímnosti". Vnáší pravdu do komplikovaných vztahů a situací. Potlačuje pocity hněvu a vzteklé chování.
Bílá je symbolem čistoty, jednoty a nevinnosti, symbolem energie, povzbuzuje sebepoznávání, myšlenkové pochody a vnímání vlastního vědomí.Přirozená síla bílé se odráží v paprscích Měsíce. Je barvou počátků a konců, je studenou barvou noci, pomáhá nám vidět věci za běžných okolností skryté stejně tak, jako Měsíc je jediným osvětlením v tmavém nočním světle.  Bílá zosobňuje narození a regeneraci. Je barvou zasněžené krajiny, barvou protikladů, ale také svobody a naděje.  
Zobrazit více