! Nefertitis NF9992

0 %
(0 hodnocení)

Okouzlující a velice atraktivní jantarové korálky pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých kousků různých druhů jantaru v kombinaci s kulatými korálky tyrkysu. Korálky a jantary jsou ve velikosti cca 6 - 7 mm. Kombinace různobarevného jantaru a tyrkysu je barevně velmi krásná, veselá a působí svěžím dojmem. Jedná se o zvláště silný ochranný talisman pro děti. Úprava korálků: satinovaný povrch, na dotek hladce sametový, navozující příjemný pocit teplého povrchu. Délka korálků cca 32 cm.... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Okouzlující a velice atraktivní jantarové korálky pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých kousků různých druhů jantaru v kombinaci s kulatými korálky tyrkysu. Korálky a jantary jsou ve velikosti cca 6 - 7 mm. Kombinace různobarevného jantaru a tyrkysu je barevně velmi krásná, veselá a působí svěžím dojmem. Jedná se o zvláště silný ochranný talisman pro děti. Úprava korálků: satinovaný povrch, na dotek hladce sametový, navozující příjemný pocit teplého povrchu. Délka korálků cca 32 cm. Šroubovací uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. 
Jantarové korálky se po staletí dle evropských lidových tradic, zejména v Baltských zemích dávají dětem kolem krku při bolestech u prořezávání zoubků. Od pradávna lidé věří, že jantar je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků slunečním paprskům. Dodává pak organismu energii.
Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají šroubovací uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Tento konkrétní typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků se často nazývá "barokní", protože tyto tvary byly vlemi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 
Bezpečnostní důležité upozornění: jantarové korálky neslouží dětem jako hračka, proto důrazně doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací bezpečnostní prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, v žádném případě nenechávejte proto děti s korálky samotné bez aktivního dozoru dospělé osoby!
Tyrkys je tradiční ochranný, silný podpůrný kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.
Tyrkys ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Tyrkys je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.
Detailní popis kamene tyrkys
Zobrazit více