LNĚNÉ KUCHYŇSKÉ ZÁSTĚRY Naše lněné zástěry se stanou vaším každodenním pomocníkem… Hlavní vlastnosti: - Kvalitní materiál: Naše lněná zástěra je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Toto odolné vlákno zajišťuje trvanlivost a odolnost. - Elegance a jednoduchý design: Elegantní design, který se hodí do jakéhokoli kuchyně. Přírodní barva lnu přidává do vaší kuchyně příjemný pocit. - Skvělý dárek: Tato zástěra s knoflíkovým úchytem na utěrku je skvělým dárkem pro každého, kdo rád vaří, griluje,... Celý popis

Koupit za 1 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LNĚNÉ KUCHYŇSKÉ ZÁSTĚRY

Naše lněné zástěry se stanou vaším každodenním pomocníkem…

Hlavní vlastnosti:

- Kvalitní materiál: Naše lněná zástěra je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Toto odolné vlákno zajišťuje trvanlivost a odolnost.

- Elegance a jednoduchý design: Elegantní design, který se hodí do jakéhokoli kuchyně. Přírodní barva lnu přidává do vaší kuchyně příjemný pocit.

- Skvělý dárek: Tato zástěra s knoflíkovým úchytem na utěrku je skvělým dárkem pro každého, kdo rád vaří, griluje, tvoří, či okopává záhonky. Protože věříme, že naše zástěry jsou praktické a víceúčelové.

- Hluboké kapsy: Je navržena s hlubokými kapsami na přední straně, což usnadňuje uchování potřebných nástrojů nejen během vaření.

- Knoflíkový úchyt na utěrku: Jako vychytaný prvek jsme do zástěry integrovali knoflíkový úchyt na utěrku. To znamená, že máte rychlý a snadný přístup k utěrce, když ji potřebujete, a nemusíte ji hledat po kuchyni. (utěrka není součástí produktu)

- Utěrka: Chceme, aby naši zákazníci měli praktický kousek do své kuchyně, a proto nabízíme zástěru s utěrkou, která perfektně zapadá do knoflíkového úchytu na zástěře.

- Ruční výroba v České republice: Jsme hrdi na to, že naše zástěry jsou ručně vyrobené v naší šicí dílně v Podkrkonoší. Každý kus je pečlivě zhotoven s ohledem na detaily a tradiční řemeslnou práci.

- Jednoduchá údržba: Zástěru můžete prát v pračce.

- Univerzální velikost: Naše zástěra je navržena tak, aby vyhovovala většině postav a velikostem. Je pohodlná a stvořená pro každodenní použití.

- Ekologicky šetrný materiál: Lněný materiál je ekologicky šetrný, protože se jedná o přírodní vlákno, které je biologicky rozložitelné a nezatěžuje životní prostředí.

Každá objednávka od nás odchází dárkově zabalena, aby balíček udělal radost tomu, komu ho darujete, ale stejně tak i vám,když objednáváte pro sebe.  

 

Rozměry zástěry: 70cmx70cm, šňůra kolem pasu 2x 120cm, 2 knoflíky za krk pro variabilitu velikosti.

Více informací o materiálu v našem blogu.

Pro jednodušší výběr si můžete objednat vzorník barev lněného materiálu za 29,-Kč  s dopravou zdarma od České pošty.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás!

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nelly
Barva šedé
Materiál 100% LEN