Neptune DWC 105

0 %
(0 hodnocení)

Hydro systém - Pěstební nádoba - DWC - Neptune Hydroponický systém Neptune - DWC 105  Aeroponický (hydroponický) systém pro 105 rostlin. Je vhodný pro pěstování řízku nebo většího množství rostlin na malé ploše. Případně nemusíme nutně osázet každý otvor. V tomto případě je však nutné nevyužité otvory neprodyšně ucpat nebo jinak zaslepit. System DWC 105 se dodává kompletní, jen je potřeba zakoupit vhodné medium do pěstebních košíčků (keramzit,mapito,RW drť...).   Výhodou je opravdu rychlý růst... Celý popis

Koupit za 3 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hydro systém - Pěstební nádoba - DWC - Neptune Hydroponický systém Neptune - DWC 105 

Aeroponický (hydroponický) systém pro 105 rostlin. Je vhodný pro pěstování řízku nebo většího množství rostlin na malé ploše. Případně nemusíme nutně osázet každý otvor. V tomto případě je však nutné nevyužité otvory neprodyšně ucpat nebo jinak zaslepit. System DWC 105 se dodává kompletní, jen je potřeba zakoupit vhodné medium do pěstebních košíčků (keramzit,mapito,RW drť...).
 
Výhodou je opravdu rychlý růst kořenů, sterilní prostředí v tanku minimalizuje možnost napadení nemocí. Uvnitř je ideální vlhkost, která nám zaručí silnější a zdravé rostliny.

Rozměry: 115 x 64,5 x 46 cm
Objem nádrže: 70 L
Zobrazit více