NEWELL DMW-BLC12

0 %
(0 hodnocení)

Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce. USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro. Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro. Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce.

USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.

Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro.

Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej, který ukazuje aktuální stav nabití.

Nabíječka NEWELL pro DMW-BLC12 baterie s napájecím kabelem a adaptérem do auta. Nabíječka nové generace pro rychlé a bezpečné nabíjení baterií z 230 V a 100 V zásuvek(standard USA). Balení dodatečně obsahuje 12 V napájecí kabel(do auta). Takto universální nabíječka vám umožní dobíjet skoro na každým místě na zemi. Nabíječka obsahuje mikroprocesor, který kontroluje proces nabíjení. Mikroprocesor chrání baterie před přehřátím a přetížením. Díky tomu nabíjení probíhá rychlé a bezpečně. Po zapnutí nabíječky se zkontroluje stav baterie, a následně se baterie začnou nabíjet. Po nabití, přístroj se přepne do pohotovostního režimu a zastaví nabíjení. V důsledku toho není třeba se obávat přetížení baterií ponechaných v zařízení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Model:
DMW-BLC12

Technologie:
procesorová

Nabíjecí proud:
600 mA

Rozměry:
4,8 x 8,4 x 3,9cm

Hmotnost:
65 g

Indikátor:
LED

Napájení z externích zdrojů
12V-24V, 100V, 240V

Kompatibilita:
Panasonic Lumix G5, G6, G7, GX8, DMC-GH2, DMC-FZ40, DMC-FZ45, DMC-FZ200, DMC-FZ1000 a dalšími kamerami napájenými pomocí DMW-BLC12 baterií

Kompatibilní s originálními bateriemi nebo s jejích napodobeninami

100% záruka spokojenosti

 

OBSAH BALENÍ

1) Nabíječka

2) Napájecí kabel

3) Napájecí adaptér do auta
Zobrazit více