NEWELL EN-EL14/EN-EL14a

0 %
(0 hodnocení)

Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce. Duální nabíječka do sítě s LCD panelem a USB výstupem je nejvýkonnější a patří k nejprodávanějším nabíječkám, bohužel je i nejdražší. Tento typ nabíječky obsahuje dva rychlostní režimy, přičemž režim „high“ umí dobít baterii skoro až 3x rychleji. Taktéž obsahuje možnost nabíjení v autě. USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob... Celý popis

Popis

Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce.

Duální nabíječka do sítě s LCD panelem a USB výstupem je nejvýkonnější a patří k nejprodávanějším nabíječkám, bohužel je i nejdražší. Tento typ nabíječky obsahuje dva rychlostní režimy, přičemž režim „high“ umí dobít baterii skoro až 3x rychleji. Taktéž obsahuje možnost nabíjení v autě.

USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.

Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro.

Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej, který ukazuje aktuální stav nabití.

Nabíječka NEWELL pro Nikon EN-EL14/EN-EL14a baterie s napájecím kabelem a adaptérem do auta. Nabíječka nové generace pro rychlé a bezpečné nabíjení baterií z 230 V a 100 V zásuvek(standard USA). Balení dodatečně obsahuje 12 V napájecí kabel(do auta). Takto universální nabíječka vám umožní dobíjet skoro na každým místě na zemi. Nabíječka obsahuje mikroprocesor, který kontroluje proces nabíjení. Mikroprocesor chrání baterie před přehřátím a přetížením. Díky tomu nabíjení probíhá rychlé a bezpečně. Po zapnutí nabíječky se zkontroluje stav baterie, a následně se baterie začnou nabíjet. Po nabití, přístroj se přepne do pohotovostního režimu a zastaví nabíjení. V důsledku toho není třeba se obávat přetížení baterií ponechaných v zařízení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Model:
EN-EL14

Technologie:
procesorová

Nabíjecí proud:
600 mA

Indikátor:
LED

Napájení z externích zdrojů
12V-24V, 100V, 240V

Kompatibilita:
Nikon D3100, D3200, D5100, P7000, P7100 a dalšími kamerami napájenými pomocí EN-EL14/EN-EL14a baterií

Kompatibilní s originálními bateriemi nebo s jejích napodobeninami

100% záruka spokojenosti

 

OBSAH BALENÍ

1) Nabíječka

2) Napájecí kabel

3) Napájecí adaptér do auta
Zobrazit více