NEWELL LP-E10

0 %
(0 hodnocení)

Nabíječka NEWELL USB-DC duální nabíječka pro LP-E10 baterie do kamer Canon. Bez ohledu na kapacitu a počet vašich baterií, je budete muset někdy nabít a ne vždy tenhle moment nastane ve chvíli, kdy máte přístup k elektrické síti. Díky možnosti napájení z libovolného USB portu můžete zařízení používat s notebookem, powerbankou, nabíječkou smartphonu nebo při řízení v zapalování. Nabíječka Newell má dva nezávislé nabíjecí kanály, takže můžete baterie nabíjet rychle a bezpečně. Pokročilé ovladače... Celý popis

Koupit za 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíječka NEWELL USB-DC duální nabíječka pro LP-E10 baterie do kamer Canon. Bez ohledu na kapacitu a počet vašich baterií, je budete muset někdy nabít a ne vždy tenhle moment nastane ve chvíli, kdy máte přístup k elektrické síti. Díky možnosti napájení z libovolného USB portu můžete zařízení používat s notebookem, powerbankou, nabíječkou smartphonu nebo při řízení v zapalování.

Nabíječka Newell má dva nezávislé nabíjecí kanály, takže můžete baterie nabíjet rychle a bezpečně. Pokročilé ovladače regulují parametry procesu nabíjení, zabraňují přehřátí a přebíjení a zajišťují maximální životnost baterie.

Dioda informuje o aktuálním stavu zařízení - během nabíjení svítí červeně, konec procesu je indikován změnou barvy diody na zelenou.
Značka Newell je na trhu již mnoho let a má dlouhý seznam spokojených zákazníků mezi profesionály i amatéry.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájení:
5V; min. 2 A 

Proud nabíjení:
1x 8,4 V 700 mA / 2x 8,4 V 500 mA

Rozměry:
8,1 x 6,4 x 2,1 cm

Hmotnost:
43 g (bez kabelu) 

Kompatibilita:
LP-E10 baterie

 

OBSAH BALENÍ

1) Nabíječka

2) USB - micro USB kabel (adaptér do sítě není součástí balení)
Zobrazit více