NEWELL LP-E17

0 %
(0 hodnocení)

USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro. Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro. Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej,... Celý popis

Koupit za 1 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.

Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro.

Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej, který ukazuje aktuální stav nabití.

Společnost Newell přichází s novou duální nabíječkou, kterou můžete lehce dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Tedy pokud spěcháte a nemáte přístup k elektrické sítí, tak je tato nabíječka přesně pro Vás! Lehce ji připojíte k externímu zdroji napájení, ať už k notebooku či powerbance, Vaše baterie budou dobité včas. Pomocí síťového adaptéru(není obsahem balení) lze baterie nabíjet klasickým způsobem, ze sítě.

Duální nabíječka je naprosto bezpečná, obsahuje totiž ochranu proti přehřátí a přebíjení. Nabíječka obsahuje dva oddělené kanály, takže zároveň můžete dobíjet dvě baterie. Nechybí ani indikátor stavu nabití, a díky svým kompaktním rozměrům se vejde kamkoliv.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájení:
5 V; 2 A 

Proud nabíjení: 
1x 8,4V 700 mA / 2x 8,4V 500 mA

Rozměry:
8,1 x 6,4 x 2,1 cm

Hmotnost:
42 g

Kompatibilita:
baterie LP-E17 pro Canon

 

OBSAH BALENÍ

1) Duální nabíječka

2) USB-microUSB kabel (balení neobsahuje síťový adaptér)
Zobrazit více