NEWELL NP-FZ100

70 %
(1 hodnocení)

Duální nabíječka do sítě s LCD panelem a USB výstupem je nejvýkonnější a patří k nejprodávanějším nabíječkám, bohužel je i nejdražší. Tento typ nabíječky obsahuje dva rychlostní režimy, přičemž režim „high“ umí dobít baterii skoro až 3x rychleji. Taktéž obsahuje možnost nabíjení v autě. USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro. Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Duální nabíječka do sítě s LCD panelem a USB výstupem je nejvýkonnější a patří k nejprodávanějším nabíječkám, bohužel je i nejdražší. Tento typ nabíječky obsahuje dva rychlostní režimy, přičemž režim „high“ umí dobít baterii skoro až 3x rychleji. Taktéž obsahuje možnost nabíjení v autě.

USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.

Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro.

Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej, který ukazuje aktuální stav nabití.

Bez ohledu na kapacitu a počet vašich baterií, je budete muset někdy nabít a ne vždy tenhle moment nastane ve chvíli, kdy máte přístup k elektrické síti. 
V tento okamžik nastupuje na scénu nabíječka Newell DL, která je napájena z USB portu, tudíž obě baterie mohou být nabíjené současně pomocí power banky, notebooku, zapalování v autě, nebo nabíječkou vašeho mobilního zařízení. 

Newell DL-USB-C je přenosná nabíječka o velikosti kreditní karty a tloušťce 2 cm. Kompaktní rozměry a hmotnost 45 gramů umožňují snadné zabalení se zbytkem vybavení a stávají se společníkem každé cesty.

Pokročilé ovladače regulují parametry procesu nabíjení, zabraňují přehřátí a přebíjení a zajišťují maximální životnost baterie.
Díky vestavěnému displeji můžete snadno zjistit, jaký je stav nabití každé baterie.

Značka Newell je na trhu již mnoho let a má dlouhý seznam spokojených zákazníků mezi profesionály i amatéry.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájecí zdroj:
Mikro USB / USB-C 5 V; 2,1 A

Napájecí proud:
8,4 V; 1 x 700 mA / 2 x 500 mA

Rozměry nabíječky:
9 x 5,5 x 2,2 cm

Hmotnost:
45 g (bez kabelu)

Kompatibilita: 
NP-FZ10

 

OBSAH BALENÍ

1) Nabíječka

2) Micro USB kabel (součástí balení není adaptér do sítě)
Zobrazit více