Představujeme nový kokpit Next Level Racing® GTElite Aluminium Patentovaný design kokpitu GTElite přináší tuhost a stabilitu, což z něj dělá nejlepší kokpit z hliníkového profilu pro střední třídu na trhu. Kromě špičkových funkcí stanoví nový standard v oblasti estetiky, funkčnosti a kvality, kokpit je navržený od základu s důrazem na detail. I když je GTElite zkonstruován tak, aby vyhovoval kategorii střední třídy s profilem „4080“, tak přesto je prostřednictvím špičkového inženýrství a výroby,... Celý popis

Koupit za 30 406 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Představujeme nový kokpit Next Level Racing® GTElite Aluminium
Patentovaný design kokpitu GTElite přináší tuhost a stabilitu, což z něj dělá nejlepší kokpit z hliníkového profilu pro střední třídu na trhu.
Kromě špičkových funkcí stanoví nový standard v oblasti estetiky, funkčnosti a kvality, kokpit je navržený od základu s důrazem na detail.
I když je GTElite zkonstruován tak, aby vyhovoval kategorii střední třídy s profilem „4080“, tak přesto je prostřednictvím špičkového inženýrství a výroby, v kombinaci s jedinečnými součástmi, příslušenstvím a výztuhami, nejpevnějším kokpitem střední třídy.
Díky tomuto inovativnímu procesu je GTElite v některých případech silnější než konvenční kokpity „16040“ na trhu.
S ohledem na rozsáhlý ekosystém je GTElite upgradovatelný, aby byl kompatibilní s Next Level Racing® Motion Products a má schopnost být transformován na vícepolohové řešení kokpitu pomocí připravených sad*. (*Motion Kit a Formula kit je třeba zakoupit samostatně.)

PEVNOST
Konvenční rohové držáky jsou minulostí. GTELite využívá 8mm silné uhlíkovou ocelí vyztužené upright přímé montážní desky, GTElite má silnější vyztužení a spojení mezi vertikálními sloupky a základnou podvozku.
Aby se eliminoval jakýkoli pohyb a zvýšila se upínací síla mezi součástmi, používají se na zakázku navržené matice a šrouby.
Špičkové funkce, jako je pevná základna volantu a pedálů, jsou nyní k dispozici ve střední cenové kategorii.
Precizně navržené vícenásobně složené kotouče, pedály a řadicí destičky v kombinaci s tlustou uhlíkovou ocelí odstraňují vychýlení a ohyb a poskytují uživatelům pevnější a tužší platformu pro připojení své nejvýkonnější elektroniky.

Sílu a pevnost lze vidět v testech FEA (Finite Element Analysis), které porovnávají inovativní konstrukce desek GTElite s jinými plochými ocelovými nebo hliníkovými konstrukcemi, které lze vidět v běžných kokpitech na trhu.
Deska volantu – ekvivalentní 14,3 mm oceli nebo 20,85 mm hliníku
Pedálová plošina – ekvivalent 10,84 mm oceli nebo 15,83 mm hliníku
Řadicí deska – ekvivalentní oceli 18,51 nebo hliníku 29,18 mm

INOVATIVNÍ POSUVKY A NLR DRŽÁK SEDADEL
Inovativní systém posuvu sedadel Next Level Racing® byl navržen a zkonstruován tak, aby eliminoval problém ohýbání, které se vyskytuje u běžných posuvných jezdců pro upevnění sedadel používaných v simulátorech.
Součástí jsou ráčny NLR, které umožňují snadné posunutí sedadla dopředu a dozadu, abyste snadno našli požadovanou polohu a to vše bez nežádoucího ohýbání.
Držáky sedadel jsou vyrobeny ze 4mm uhlíkové oceli, aby poskytovaly požadovanou tuhost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Next Level Racing
Typ kokpity