Nidecker Altai 22/23

100 %
(1 hodnocení)

Novinka Nidecker Altai se bude skvěle cítit ve freeridu. Asymetrický svršek ti dopřeje ideální míru podpory a výborně si sedne s Nidecker a Flow vázáním pro skvělý pocit z jízdy a maximální redukci tlakových bodů. Vnitřní ergonomická a tepelně tvarovatelná botička je připravena poskytnout ti ultimátní komfort. Samozřejmostí je jednoduché dvouzónové utahování pomocí Boa koleček. Bota je vybaveno novou ultralehkou podrážkou, která má měkčí zónu na špičce pro lepší grip při stoupání. Altai je středně... Celý popis

Koupit za 6 152 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Novinka Nidecker Altai se bude skvěle cítit ve freeridu. Asymetrický svršek ti dopřeje ideální míru podpory a výborně si sedne s Nidecker a Flow vázáním pro skvělý pocit z jízdy a maximální redukci tlakových bodů. Vnitřní ergonomická a tepelně tvarovatelná botička je připravena poskytnout ti ultimátní komfort. Samozřejmostí je jednoduché dvouzónové utahování pomocí Boa koleček. Bota je vybaveno novou ultralehkou podrážkou, která má měkčí zónu na špičce pro lepší grip při stoupání. Altai je středně tuhá bota na snowboard se skvělou boční podporou, která ti dopřeje pohodlí, skvělou odezvu a jistotu při jízdě.
Video recenze odklik na odkaz
NIDECKER ALTAI
Specifikace
Tuhost: 7, Podpora: 6, Tlumení: 7Mid Power Dual Zone Boa® - systém utahování boty pomocí dvou vysoce odolných navíjecích Boa koleček, kdy každé stahuje jinou část boty samostatně. To umožňuje přesnější a rychlejší utažení za využití TX3 tkaniček.B.F.T Gravity 2.0 - nová, extrémně lehká a odolná podrážka s měkčí špičkou pro přizpůsobivější grip a EVA lůžkem pro maximální přizpůsobení a komfortSilver Heat Moldable Liner - vnitřní tepelně tvarovatelná botička, s maximální redukcí tlakových bodů, zapínáním na vnitřní manžetu pro jednodušší nazouvání, flexní zónou na špičce pro volnost prstů, 8mm PE pěnou a PU vnější podporou pro větší pevnost3D-molded Single-Density Insole - anatomicky tvarovaná komfortní EVA vložka podporuje nohy a silikonový vrchní vzor dodává trakci3D Molded Toebox - špička je tvořena z jednoho kusu pro eliminaci švů, snížení velikosti a extra odolnost3D Molded Tongue - 3D tvarovaný jazyk poskytuje anatomický fit kolem holeně a na přední části nohy, zlepšuje flex a držení paty a zlepšuje celkovou podporu při předním náklonuAsym 3F - FIT - FEEL - FLEX, asymetrický tvar boty a zapínání pro optimální podporu a flexibilitu, anatomický tvar poskytuje skvělý výkon a pocit z jízdyArticulating Flex Zone - pro snadnější a přirozenější ohyb v kotníku1Lasting - Nidecker navrhl dva jedinečné tvary pro pánské a dámské boty. Každá velikost má maxmálně přůzpůsobenou kontrukci a navíc boty disponují anatomickou, tepelně tvarovatelnou vnitřní botičkou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nidecker
Modelová řada 21/22
Určení pánské

Podobné produkty