Air Force 1 byly první basketbalové boty, které v roce 1982 přišly s technologií Nike Air. Ve hře tak odstartovaly doslova revoluci a rychle se prosadily po celém světě. I dnes se Air Force 1 drží svých kořenů. Pořád mají měkkou a pružnou tlumicí vrstvu, která změnila dějiny tenisek. Základní colorway je bílá/bílá, ale najdeš je v mnoha jiných barevných kombinací. Kůže - velmi odolný a flexibilní materiál. Je měkká, prodyšná a schopná se přizpůsobit tvaru nohy.Guma - snadno se udržuje a je pružná,... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Air Force 1 byly první basketbalové boty, které v roce 1982 přišly s technologií Nike Air. Ve hře tak odstartovaly doslova revoluci a rychle se prosadily po celém světě. I dnes se Air Force 1 drží svých kořenů. Pořád mají měkkou a pružnou tlumicí vrstvu, která změnila dějiny tenisek. Základní colorway je bílá/bílá, ale najdeš je v mnoha jiných barevných kombinací.
Kůže - velmi odolný a flexibilní materiál. Je měkká, prodyšná a schopná se přizpůsobit tvaru nohy.Guma - snadno se udržuje a je pružná, což zajišťuje komfort při chůzi.
Tip: Boty z hladké kůže jednoduše vyčistíte vlhkým hadříkem nebo kartáčem. Poté je suchým hadříkem vysušte. Důležitá je také impregnace!
Zobrazit více

Parametry

Značka Nike
Svrchní materiál kůže
Období jarní/podzimní
Barva bílá
Zapínání na tkaničky