Původní bota Nike Air Max 90 byla proslulá svými elegantními liniemi a nadčasovým stylem. Nike Air Max 90 G je věrná originální ikoně a dostává několik vylepšení pro golf, jako je zabudovaná trakce a tenká krycí vrstva, která zabraňuje pronikání vody. Specifikace: Vzhled inspirovaný tradicí: Kombinace propojených krycích vrstev, extra podkroužků a strategicky umístěné síťoviny zachycuje vzhled originálních Nike Air Max 90. Síťovina je opatřená tenkou pružnou vrstvou, která zabraňuje pronikání vody... Celý popis

Koupit za 3 409 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Původní bota Nike Air Max 90 byla proslulá svými elegantními liniemi a nadčasovým stylem. Nike Air Max 90 G je věrná originální ikoně a dostává několik vylepšení pro golf, jako je zabudovaná trakce a tenká krycí vrstva, která zabraňuje pronikání vody.
Specifikace:

Vzhled inspirovaný tradicí: Kombinace propojených krycích vrstev, extra podkroužků a strategicky umístěné síťoviny zachycuje vzhled originálních Nike Air Max 90. Síťovina je opatřená tenkou pružnou vrstvou, která zabraňuje pronikání vody a usnadňuje čištění bot.
Pohodlí pod chodidlem: Pěnová mezipodešev a jednotka Max Air pod patou měkce tlumí každý krok.
Všestranná přilnavost: Integrovaný vzorek podrážky má perfektní trakci na spoustě povrchů. Nové provedení čerpá inspiraci z kultovní mřížkované podrážky originálních Nike Air Max 90.
Zobrazit více

Parametry

Značka Nike
Typ bez spajkové