NILFISK Multi II 50 Inox

0 %
(0 hodnocení)

HEPA filtry do vysavače NILFISK Multi II 50 Inox 180x139mm omyvatelné 2ksOmyvatelné HEPA filtry do vysavačů NILFISK Multi 30 Inox, NILFISK Multi 30 T bez pevného dna s filtry NILFISK 107402338, NILFISK 107417194, NILFISK 302000490, 6399011753, NILFISK 107402338, NILFISK 302000461, MAKITA P-70219, FESTOOL 493826, METABO 630.299.000 rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro vysavače NAREX VYS 30-21, NAREX VYS 20-01, NAREX VYS 21-01, NAREX VYS 25-21, NILFISK ALTO Aero 20-01, NILFISK ALTO Aero 21-01,... Celý popis

Koupit za 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HEPA filtry do vysavače NILFISK Multi II 50 Inox 180x139mm omyvatelné 2ksOmyvatelné HEPA filtry do vysavačů NILFISK Multi 30 Inox, NILFISK Multi 30 T bez pevného dna s filtry NILFISK 107402338, NILFISK 107417194, NILFISK 302000490, 6399011753, NILFISK 107402338, NILFISK 302000461, MAKITA P-70219, FESTOOL 493826, METABO 630.299.000 rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro vysavače NAREX VYS 30-21, NAREX VYS 20-01, NAREX VYS 21-01, NAREX VYS 25-21, NILFISK ALTO Aero 20-01, NILFISK ALTO Aero 21-01, NILFISK Alto Aero 25-01 a pro modely uvedené níže. Filtr lze opláchnout pod tekoucí vodou.
Omyvatelný HEPA filtr bez pevného dna s vnitřním průměrem 140mm má rozměry 140mm na výšku a 180mm na šířku. Před nákupem změřte původní filtr a porovnejte rozměry.
Technické parametry

Rozměry: 180 x 139 mm
Výška filtru: 139 mm
Vnitřní průměr: 140 mm
Filtr omyvatelný
Počet ks: 2ks
Kompatibilní s filtry

NILFISK 107402338
NILFISK 107417194
NILFISK 302000490
NILFISK 6399011753
NILFISK 107402338
NILFISK 302000461
MAKITA P-70219
FESTOOL 493826
METABO 630.299.000
Určeno pro vysavače

MAKITA 442
MAKITA 446L
MAKITA VC 2010 L
MAKITA VC 2012 L
MAKITA VC 2511
MAKITA VC 2512
MAKITA VC 2512 L
MAKITA VC 3011 L
MAKITA VC 3511L
NILFISK ALTO Aero 20-01
NILFISK ALTO Aero 20-01 Inox
NILFISK ALTO Aero 20-11
NILFISK ALTO Aero 20-21
NILFISK ALTO Aero 20-21 Inox
NILFISK ALTO Aero 21-01
NILFISK ALTO Aero 21-01 PC
NILFISK ALTO Aero 21-01 PC INOX
NILFISK ALTO Aero 21-21
NILFISK ALTO Aero 21-21 PC
NILFISK ALTO Aero 21-21 PC INOX
NILFISK Alto Aero 25-01
NILFISK ALTO Aero 25-11
NILFISK ALTO Aero 25-21
NILFISK ALTO Aero 26-01 PC X
NILFISK ALTO Aero 26-21 PC
NILFISK ALTO Aero 26-2L PC
NILFISK Alto Aero 31-21 PC Inox
NILFISK Alto Aero 35-21 Inox
NILFISK Alto Aero 400
NILFISK Alto Aero 440
NILFISK Alto Aero 5 Gallon
NILFISK Alto Aero 600
NILFISK Alto Aero 640
NILFISK Alto Aero 7 Gallon ASE
Zobrazit více

Bazarové nabídky