Nils Camp NC3116

0 %
(0 hodnocení)

Hamaka nebo hupací síť NILS Camp NC3116 je ideálním nástrojem pro lenošení na zahradě, nebo pro odpočinek při kempování v lese. Největší výhodou modelu NC3116 je bezpochyby moskytiéra, která se k hamace připíná pomocí zipu a napíná se pomocí dodávaných lanek ke čtyřem bodům. Pokud je moskitiéra správně napnutá, pak představuje neproniknutelnou a účinnou bariéru proti hmyzu která zaručuje pohodlný a klidný odpočinek. Model NC3116 má na koncích průvlaky, kterými prochází 2 lanka zakončená karabinou.... Celý popis

Koupit za 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hamaka nebo hupací síť NILS Camp NC3116 je ideálním nástrojem pro lenošení na zahradě, nebo pro odpočinek při kempování v lese.
Největší výhodou modelu NC3116 je bezpochyby moskytiéra, která se k hamace připíná pomocí zipu a napíná se pomocí dodávaných lanek ke čtyřem bodům.

Pokud je moskitiéra správně napnutá, pak představuje neproniknutelnou a účinnou bariéru proti hmyzu která zaručuje pohodlný a klidný odpočinek.
Model NC3116 má na koncích průvlaky, kterými prochází 2 lanka zakončená karabinou. Do hamaky se uléhá jako do „kapsy“, toto řešení zamezuje vypadnutí ze sítě a model NC3116 je tak vhodný ke spánku. Transportní obal je součástí hamaky a po rozbalení slouží jako vnitřní kapsa.
Houpací síť je vyrobena z nylonu 210T, který je velice odolný, trvanlivý a lehký. Hamaka po zabalení do obalu dosahuje rozměru 24 × 13 centimetrů a hmotnost je 690 gramů, takže si najde místo v každém batohu. Nylon je navíc odolný vůči vlhkosti a velice rychle schne. Nosnost hamaky je 180 kilogramů.

Parametry:

Materiál: nylon 210T (70 g/m2)
Rozměry sítě: 278 × 138 cm
Rozměry po zabalení: 24 × 13 cm
Transportní obal
Nosnost: 180 kg
Hmotnost: 0,69 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nils Camp

Podobné produkty