Nils ZDK881G

0 %
(0 hodnocení)

ZDK881G od společnosti NILS je ideální volbou pro nejmladší basketbalové nadšence. Koš je navržen tak, aby dětem poskytl nezapomenutelný zážitek ze hry a posunul jejich basketbalové dovednosti na novou úroveň. ZDK881G je mobilní, volně stojící koš, který bude ideální pro individuální trénink a hru mezi dětmi. Nastavitelná výška umožní přizpůsobit koš výšce dítěte a použití obroučky, vyrobené z měkkého, ale odolného polypropylenu, je nevystaví riziku zranění. Sada navíc obsahuje míč vyrobený z měkké... Celý popis

Popis

ZDK881G od společnosti NILS je ideální volbou pro nejmladší basketbalové nadšence. Koš je navržen tak, aby dětem poskytl nezapomenutelný zážitek ze hry a posunul jejich basketbalové dovednosti na novou úroveň.

ZDK881G je mobilní, volně stojící koš, který bude ideální pro individuální trénink a hru mezi dětmi. Nastavitelná výška umožní přizpůsobit koš výšce dítěte a použití obroučky, vyrobené z měkkého, ale odolného polypropylenu, je nevystaví riziku zranění. Sada navíc obsahuje míč vyrobený z měkké gumy, který bude pro vaše dítě rovněž bezpečný. Každý prvek konstrukce koše je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Díky preciznímu zpracování, stylovému designu a odolnosti koše ZDK881G značky NILS se každé dítě bude cítit jako profesionální basketbalista.

Parametry:

- Materiál: PP, nylon, PE
- Celková výška: 1,4 - 1,63 m
- Výška obruče od země: 1,17 - 1,4 m
- Průměr obruče: 26 cm
- Rozměry desky: 46,5 x 32,5 cm
- Rozměry základny: 47,5 x 33,5 cm
- Objem základny: 10 l
- Celková hmotnost: 3,2 kg (bez vody)

Upozornění:

- Není určeno pro komerční použití
- Záruka 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nils
Hmotnost 3.2 kg
Typ basketbalové koše stojanové
Nastavitelná výška ano