Na městských komunikacích, zapadlých uličkách nebo štěrkových cestách v přírodě bude Ninebot KickScooter MAX G2 vaším dokonalým společníkem! Se svým dojezdem až 70 km díky nově vyvinuté technologii RideyLONG, výkonným pohonům zadních kol v kombinaci se systémem dvojitého odpružení a systémem kontroly trakce pro udržení stability na kluzkých vozovkách posune MAX G2 vaši jízdu na další úroveň!   Segway-Ninebot technologie RideyLONG™ Díky nově vyvinuté technologii RideyLONG™ je teoretický dojezd MAX... Celý popis

Koupit za 28 442 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Na městských komunikacích, zapadlých uličkách nebo štěrkových cestách v přírodě bude Ninebot KickScooter MAX G2 vaším dokonalým společníkem! Se svým dojezdem až 70 km díky nově vyvinuté technologii RideyLONG, výkonným pohonům zadních kol v kombinaci se systémem dvojitého odpružení a systémem kontroly trakce pro udržení stability na kluzkých vozovkách posune MAX G2 vaši jízdu na další úroveň!
 
Segway-Ninebot technologie RideyLONG™
Díky nově vyvinuté technologii RideyLONG™ je teoretický dojezd MAX G2 efektivně vylepšen.
RideyLong™ přináší soubor optimalizací mezi vysoce výkonný bezkartáčovým motorem, nově vyvinutými pneumatikami s dlouhým dojezdem a optimalizovaným algoritmem řídící jednotky, což dohromady přináší nízkou spotřebu a mimořádně dlouhý dojezd až 70 km na jedno nabití.
Objev každé zákoutí svého města
Optimalizovaný bezkartáčový motor má o 28 % výkonu více a poskytuje MAX G2 (ve srovnání s MAX G30) udržitelnou sílu na všech druzích silničních podmínek. Díky pohonu zadních kol si můžete užít lepší přenos síly, dynamiku a pohodlí při projížďce na svém MAX G2.
Maximální výkon 900W
Maximální rychlost 25 km/h
Stoupání 22%
Protiskluzový systém kontroly trakce (TSC)
Segway-Ninebot zavádí technologii Traction Control System (TCS) v odvětví elektrických koloběžek. Propracovaný řídící algoritmus zajišťuje přesné ovládání koloběžky. MAX G2 má zvýšenou trakci na štěrkových cestách nebo kluzkých cestách, což zajišťuje větší stabilitu a bezpečnost.
Objev více díky delšímu dojezdu
Teoretický dojezd 70 km [*]
Typický dojezd 50 km [*]
Kapacita baterie 551 Wh (15300 mAh)
* Teoretický dojezd: Testováno při jízdě s plnou baterií, zatížením 75 kg, 25 °C, při průměrné rychlosti 16 km/h na vozovce.
Buďte slyšet
Pro další vylepšení vašeho zážitku je KickScooter vybaven hlasitým elektronickým klaksonem a alarmem proti krádeži, který lze aktivovat v aplikaci Segway-Ninebot.
Sledujte svůj KickScooter pomocí sítě Apple Find My
Díky síti Apple Find My můžete svůj KickScooter najít kdekoli! Po aktivaci Apple Find My prostřednictvím aplikace Segway-Ninebot a spárování s vaším KickScooterem můžete v případě potřeby rychle najít svůj KickScooter prostřednictvím aplikace ''Find My'' na vašem chytrém telefonu iPhone. K dispozici pouze pro uživatele zařízení Apple s iOS 14.5, iPad OS 14.5 a Mac OS Big Sur 11.1 a vyšší.
Sebevědomě na každé cestě
Aby byla vaše cesta komfortní, má MAX G2 navržen podvozek s dvojitým systémem odpružení. Díky odpružení s hydraulickým tlumičem vpředu a dvojitým odpružením vzadu se již nemusíte bát terenních překážek, jako jsou díry, štěrkové cesty a zpomalovací prahy.
Inteligetní Battery Management Systém (BMS)
Díky pokročilému systému správy baterií (BMS) zajišťuje dlouhou životnost článků baterie a vaši bezpečnost za všech okolností. 
Ochrana proti zkratu
Nadproudová ochrana
Dvojitá ochrana před přebíjením
Dvojitá ochrana proti nadměrnému vybití
Teplotní ochrana
Nízkonapěťová ochrana baterie
Přizpůsobitelný limit nabíjení
Připravte se na dlouhou jízdu, jakou jste ještě nezažili!
Hladká jízda bez defektů
S novými upgradovanými 10palcovými samoopravitelnými bezdušovými pneumatikami je MAX G2 dobře připraven na vaše jízdní výkony s lepší odolností a vyšším gripem při zhoršených silničních podmínkách. A díky gelové vrstvě v pneumatice, která utěsní defekt o velikosti až 4mm v běhounu pneumatiky, můžete cestovat bez obav.
Chrání při každém odbočení
Přední a zadní směrové ukazatel jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši bezpečnost při odbočování ve dne i v noci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Segway
Výkon 450 W
Hmotnost 24.25 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 70 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 15300 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Stupeň krytí IP X5
Odpružené ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty