NipponCEC UNI6191H

100 %
(2 hodnocení)

Univerzální hadice 32/39 mm stříbrná, 1,8 metru k vysavačům různých značek   Univerzální hadice pro vysavač - 32 mm vnitřní průměr / 39 mm vnější průměr / 1,8 m délka, stříbrná barva,  která může výborně posloužit za příznivou cenu v případě, že originální hadici k vašemu vysavači již nelze sehnat, nebo by se to nevyplatilo z finančních důvodů. Postačí, aby vám zůstalo původní madlo a koncovka pro vsunutí do vysavače, ta je naprosto zásadní, a jedinečná. Madlo (držadlo hadice) lze v případě potřeby... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Univerzální hadice 32/39 mm stříbrná, 1,8 metru k vysavačům různých značek
  Univerzální hadice pro vysavač - 32 mm vnitřní průměr / 39 mm vnější průměr / 1,8 m délka, stříbrná barva,  která může výborně posloužit za příznivou cenu v případě, že originální hadici k vašemu vysavači již nelze sehnat, nebo by se to nevyplatilo z finančních důvodů. Postačí, aby vám zůstalo původní madlo a koncovka pro vsunutí do vysavače, ta je naprosto zásadní, a jedinečná. Madlo (držadlo hadice) lze v případě potřeby nahradit madlem univerzálním
  
sací hadice k vysavačům univerzálníhadice je vhodná pro vysavače s trubkami 32/35 mm - z převážné většinyVnitřní průměr hadice 32 mm, vnější průměr hadice cca 39 mm.délka 1,8 metru lze přikoupit šroubovací manžety spolu s  fixačními kroužky pro zajištění pevného spojení hadice s madlem - rukojetí na straně jedné, a koncovkou hadice na straně druhé. Levná varianta výměny prasklé hadice i u staršího vysavače.
náhradní výroba - univerzální příslušenství k vysavačům
  
Postup montáže hadice pro vysavače bez koncovek.

Na univerzální hadici nasadíte nejprve fixační kroužek. Pak je třeba šroubovací manžetu  našroubovat na konec univerzální hadice.  
Komplet vsunete do původní koncovky nebo madla vysavače. Spojení upevníte nacvaknutím fixačního kroužku tak, aby výstupky zapadly do otvorů v hrdle madla nebo koncovky vysavače. Stejně budete postupovat i u druhého konce hadice.
 
  
Zobrazit více