Nitro Chiptuning OBDII

76 %
(6 hodnocení)

Plug and Drive zařízení pro zvýšení výkonu osobních automobilů. Stačí zapojit do OBD2 konektoru a vychutnat si navýšení výkonu a točivého momentu. Nejsou nutná žádná dodatečná nastavení. Zařízení automaticky provede analýzu vašeho vozidla a upraví potřebná nastavení pro dosažení maximálního účinku. Nastavení jsou provedena pouze v normě udávaných výrobcem. Nepoškozuje motor ani jiné části vozidla. Po odpojení zařízení z OBD2 konektoru se vozidlo automaticky vrátí do původních nastavení. Není třeba... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plug and Drive zařízení pro zvýšení výkonu osobních automobilů. Stačí zapojit do OBD2 konektoru a vychutnat si navýšení výkonu a točivého momentu. Nejsou nutná žádná dodatečná nastavení. Zařízení automaticky provede analýzu vašeho vozidla a upraví potřebná nastavení pro dosažení maximálního účinku. Nastavení jsou provedena pouze v normě udávaných výrobcem. Nepoškozuje motor ani jiné části vozidla.
Po odpojení zařízení z OBD2 konektoru se vozidlo automaticky vrátí do původních nastavení. Není třeba provádět žádné další úpravy.
Chiptuning OBD2 funguje na bázi změny signálu z řídící jednotky. Jedná se o přemapování řídící jednotky. Automaticky rozpozná vaše jízdní návyky a vytvoří novou mapu v řídící jednotce pro zvýšení výkonu motoru o 35% a točivého momentu o 25%.
Červené zařízení pro zvýšení výkonu je určeno pro naftové motory ve vozidlech s podporou OBD2 protokolu.

INSTALACE A KALIBRACE:
1. Vytáhněte klíč ze zapalování.2. Zapojte zařízení do OBD2 konektoru3. Vložte klíč do zapalování a otočte klíč do prvního stupně (nestartujte auto).4. Tlačítko Reset stiskněte asi na 5 sekund. Po uvolnění tlačítka počkejte asi 30-50 sekund. (zařízení bude komunikovat a naváže spojení s ECU)5. Nastartujte motor.
Nitro OBD2 - chiptuning rozpozná vaše vozidlo a vaše jízdní návyky po přibližně 200 km jízdy a tím se sám přizpůsobí tak, aby dokonale odpovídal vašemu autu a dostatečně zvýšil výkon.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nitro

Podobné produkty