Nitro Rambler 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Nový model středně tuhého vázání. Rambler si vypůjčil vychytávky z dražších modelů jako jsou nastavitelný hliníkový patní oblouk, mini disk, pásky strapů zesílené ocelovým lankem. To z něj dělá parádní freestylové vázání za velmi slušné peníze. Vázání Nitro Rambler raw 22/23 Velikost M z kategorie Nitro . Vychází z levnějšího vázání Staxx a bere si prémiové funkce z vázání Zero. Nabízí skvělou nastavitelnost, pohodlí za velmi přijatelnou cenu. Vázání disponuje malým diskem, který dovoluje snowboardu... Celý popis

Koupit za 3 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nový model středně tuhého vázání. Rambler si vypůjčil vychytávky z dražších modelů jako jsou nastavitelný hliníkový patní oblouk, mini disk, pásky strapů zesílené ocelovým lankem. To z něj dělá parádní freestylové vázání za velmi slušné peníze. Vázání Nitro Rambler raw 22/23 Velikost M z kategorie Nitro . Vychází z levnějšího vázání Staxx a bere si prémiové funkce z vázání Zero. Nabízí skvělou nastavitelnost, pohodlí za velmi přijatelnou cenu. Vázání disponuje malým diskem, který dovoluje snowboardu lépe pružit i pod vázáním, nastavitelnou kovovou patku a lankem zesílené strapové pásky! To z něj dělá spolehlivé a komfortní vázání.

Vázání se ergonomicky svažuje do strany v úhlu tří stupňů. Výsledkem je přirozenější, méně únavný postoj.
Mini disk s mechanismem zajišťujícím jeho polohu i při odmontovaném vázání. Mini disk snižuje kontaktní plochu prkna a vázání a dovoluje snowboardu přirozeně pružit.
Asymetrická patka je středně tuhá a je nastavitelná stejně jako zbytek vázání bez nářadí.
Pohodlné, flexibilní strapy, přední strap možno zapnout přes špičku i přes nárt. Pásky jsou vyztužené ocelovými lanky, které umožní používat vázání i když se pásek zlomí.
Hliníkové, kované Speedwheel ráčny - jsou odolné a rychlé.
Board saver technologie zabraňující vymačkání vázání do prkna a snižuje pravděpodobnost zlomení prkna podle hrany vázání.

Tvdost vázání: 6 z 10
Výběr velikosti vázání podle velikosti bot:
M 25.0 - 28.5 Mondo (EU 38,5 - 43,5)L 29.0 - 32.0 Mondo (EU 44 - 48)
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nitro
Určení pánské
Typ freestyle