Nitro Staxx 22/23

100 %
(1 hodnocení)

Nitro Staxx white 22/23 Pánské, časem prověřené vázání vyznačující se minimem váhy a maximem komfortu. S hliníkovými ráčnami a napojením dolní přezky páskem vyztuženým ocelovým lankem. Staxx používá jednokusovou základnu A-Frame, která nabízí perfektní fit a minimální hmotnost. Horní přezky Perfect Fit mu dávají výtečnou podporu a pohodlí po celý den. Staxx je středně tuhý a přináší prověřené technologie za rozumnou cenu. Základna s tlumením z EVA, asymetrická patka, pohodlné, pružné horní přezky... Celý popis

Koupit za 3 283 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nitro Staxx white 22/23

Pánské, časem prověřené vázání vyznačující se minimem váhy a maximem komfortu. S hliníkovými ráčnami a napojením dolní přezky páskem vyztuženým ocelovým lankem.

Staxx používá jednokusovou základnu A-Frame, která nabízí perfektní fit a minimální hmotnost. Horní přezky Perfect Fit mu dávají výtečnou podporu a pohodlí po celý den.

Staxx je středně tuhý a přináší prověřené technologie za rozumnou cenu. Základna s tlumením z EVA, asymetrická patka, pohodlné, pružné horní přezky doplněné přední přezkou B.E.S.T., kterou je možné zapnout přes špičku i přes nárt.

Hliníkové Speedwheel ráčny se spolehlivě zakusují do ozubených pásků a zaručují opravdu pevné utažení.

Vlastnosti:

- Velikost M pro boty 7 - 10,5 US / 250 - 285 MP / 38,5 - 43,5 EU

- Velikost L pro boty 11 - 14 US / 290 - 320 MP / 44 - 48 EU

- EVA Footbed Dampening - EVA tlumivá u nás slouží už dlouho. Stará se o pohodlí a žere vibrace a nárazy. Nejraději má velké dropy a tvrdá přistání.

- Asym Highback - asymetrické patky

- A-Frame Baseplate - jednokusová základna

- Contour Cut Ankle Strap

- Easy Entry Ratchet Straps - Tyto esíčkovitě zakřivené strapy ti nebudou stát v cestě při vstupu do vázání. Ráčna má navíc široké naváděcí ústí, které pomůže ráčně zakousnout se do pásku.

- B.E.S.T. Convertible Toe Strap - Nezáleží na tom, jestli máš rád dolní přezku přes špičku boty a nebo přes nárt, naše přezky dokonale padnou na každou botu.

- Speedwheel Buckles - Tahle dvoudílná přezka umožňuje použít velmi pevné materiály na páku, zatímco váleček je z hladce klouzajícího polymeru. Žádné zakusování, žádné prokluzování.

- TUHOST VÁZÁNÍ: 4
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nitro
Určení pánské