Nitro Team Tls 22/23

100 %
(1 hodnocení)

Nitro Incline TLS black 22/23 Nezastavitelná mašina, která něco vydrží, vybavená tím nejlepším, co se dá pro splitboarding nabídnout doznala letos vylepšení v konstrukci pro ještě lepší výkony. Pro výstup doporučujeme povolit horní část boty. Ta potom nebude tak nakloněná dopředu a chůze bude pohodlnější. Při dotažení horních tkaniček se opět vrátí ke sjezdovému nákleku. Bota je velmi tuhá v torzi a usnadní tak chůzi v traverzech. Podrážka VIBRAM Arctic Grip a Vibram Icetrek pro lepší trakci... Celý popis

Koupit za 9 352 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nitro Incline TLS black 22/23

Nezastavitelná mašina, která něco vydrží, vybavená tím nejlepším, co se dá pro splitboarding nabídnout doznala letos vylepšení v konstrukci pro ještě lepší výkony.

Pro výstup doporučujeme povolit horní část boty. Ta potom nebude tak nakloněná dopředu a chůze bude pohodlnější.

Při dotažení horních tkaniček se opět vrátí ke sjezdovému nákleku. Bota je velmi tuhá v torzi a usnadní tak chůzi v traverzech. Podrážka VIBRAM Arctic Grip a Vibram Icetrek pro lepší trakci i na kluzkém povrchu je extrémně odolná a lze na ni upnout mačky.

Vnitřní vložka Cloud 8 má perfektní termoizolační vlastnosti, je lehká a pohodlná. Stélka Ortholite® z materiálů dvou hustot podrží klenbu vaší nohy. ILS šněrování vnitřní botky s Re/Lace zámkem se dá kdykoli bez problémů dotáhnout.

Základem pořádného snowboardingu jsou ale nohy v teple. Stará se o to mimo jiné Therminator Shield, fólie, která chrání chodidlo před zimou. Teplo zůstává uvnitř a chlad nemá šanci.

Flex link design zajišťuje lepší pohyblivost v kotníku. Rychlý a bezproblémový nástup a výstup z boty zaručuje nový Solo Laseglider podpořený Bail Out systémem.

Snowboardové boty Nitro doporučujeme koupit o číslo až číslo a půl větší, než běžné boty na chození. Nezapomeňte však na to, že všechny boty Nitro mají termo-tvarovatelnou vložku, která se Vám vytvaruje za pomocí vlastního tepla (stačí je mít na nohách) asi po pátém dni ježdění na svahu a tím pádem trochu povolí. Záleží i na tom, jak tlusté termo ponožky používáte. Pokud máte rádi botu tak akorát a používáte ne příliš hutné termo ponožky, volte o číslo větší, pokud máte rádi boty volnější, volte o číslo a půl větší.

Při výběru správné velikosti Vám pomůže tabulka velikostí, kterou naleznete pod odkazem u detailu všech snowboardových bot. Zde si můžete ověřit i správnou velikost vázání. Pokud si nejste jistí velikostí, změřte si nohu (patu dejte ke zdi a změřte po konec nejdelšího prstu, většinou palce, u nohy).  K délce si připočtěte 1cm-1,5cm. Tento údaj najdete v tabulce velikostí (většinou udávaný v mm – tzv. MONDO číslování). Velikosti se liší od značek, avšak údaj délky stélky by měl být vždy stejný. Podívejte se i na tento údaj u Vašich běžných bot na chození (většinou udávaný v cm / mm - MONDO).

Jak si vybrat snowboardové boty?

Vlastnosti:

- VIBRAM® PODRÁŽKA VYROBENÁ Z ICETREK™ VIBRAM® COMPOUND, DOPLNĚNÁ TECHNOLOGIÍ VIBRAM® ARCTIC GRIP™

- CUT AND BUFF EVA MEZIPODEŠEV

- ZESÍLENÁ PATA PRO UCHYCENÍ MAČEK A ZPEVNĚNÁ E-FOAM® ŠPIČKA

- HIKE ‘N’ RIDE KONSTRUKCE, NASTAVENÍ NÁKLEKU BOTY, AUTO-POWER PÁSEK

- TERMOIZOLAČNÍ VRSTVA THERMINATOR SHIELD

- ZPEVNĚNÍ HŘBETU BOTY MOLDED SPINE PROTECTION

- FLEX LINK DESIGN

- NOVINKA! SOLO LACEGLIDER

- 45° LACEGLIDER

- UTAHOVÁNÍ TLS TWIN LACING SYSTÉM, TVAROVANÁ TLS TÁHLA, BAIL OUT SYSTÉM

- VNITŘNÍ TEPELNĚ TVAROVATELNÁ BOTIČKA (VLOŽKA) CLOUD 8 LINER

- INTEGROVANÁ PODPORA KOTNÍKŮ

- NASTAVITELNÁ TVRDOST JAZYKA AŽ O 2 STUPNĚ FLEXE

- ILS UTAHOVÁNÍ VNITŘNÍ BOTIČKY, RE/LACE ZÁMEK UTAHOVÁNÍ BOTIČKY

- ORTHOLITE® DUAL DENSITY STÉLKA Z MATERIÁLU DVOU HUSTOT

- TVRDOST: 7-9

Tabulka velikostí:

  
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nitro
Modelová řada 22/23
Určení pánské