Nobby chladící vesta

93 %
(3 hodnocení)

Chladicí vesta Nobby pro velmi malá plemena psů, na podporu termoregulace při zvýšené aktivitě. Vesta ochlazuje psa odpařováním vody a lze ji používat opakovaně. Udržuje stálou teplotu těla při sportu, tréninku i během soutěže. Vhodná i pro starší psy. Zapínání na suchý zip. Vyrobena z vysoce absorpčního PVA (polyvinylalkohol) materiálu. Dodáváno se znovu uzavíratelným obalem pro opětovné uložení vesty. Velmi nízká hmotnost vesty. Použití: Ponořte vestu do studené vody, zlehka protřepejte a oblečte... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chladicí vesta Nobby pro velmi malá plemena psů, na podporu termoregulace při zvýšené aktivitě. Vesta ochlazuje psa odpařováním vody a lze ji používat opakovaně. Udržuje stálou teplotu těla při sportu, tréninku i během soutěže. Vhodná i pro starší psy.
Zapínání na suchý zip. Vyrobena z vysoce absorpčního PVA (polyvinylalkohol) materiálu. Dodáváno se znovu uzavíratelným obalem pro opětovné uložení vesty.
Velmi nízká hmotnost vesty.
Použití: Ponořte vestu do studené vody, zlehka protřepejte a oblečte psovi.
Údržba: omyvatelný do 40 ° C, ruční praní.
Upozornění: Před použitím důkladně opláchněte. Uvědomte si, že ani chladicí vesta neochrání Vašeho psa před přehřátím při aktivitách na silném slunci. Nenechávejte psa bez dozoru a svlékněte mu vestu při jakýchkoliv známkách přehřátí. Vestu vždy udržuje mírně vlhkou i před uložením do dodaného vaku.
Barva: modrá
Velikost XS:

obvod hrudi 35-40 cm

délka zad 20 cm

Velikost S:

obvod hrudi 45-50 cm

délka zad 25 cm

Velikost M:

obvod hrudi 50-55 cm

délka zad 28 cm

Velikost L:

obvod hrudi 65-70 cm

délka zad 37 cm

 

 
Zobrazit více

Parametry

Materiál Nylon, polyester
Výrobce Nobby
Chladící ano