100% nepřehlédnutelný svítící obojek pro psy s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní prvky. Svítící obojek je praktickým průvodcem při nočních procházkách s Vaším čtyřnohým kamarádem nebo v ročních obdobích s nedostatkem světla. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 400 m po dobu 4 hodin. Jakmile se LED světla vybijí, můžete je opětovně dobít pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Obojek můžete nastavit do tří různých svítících režimů: pokud... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

100% nepřehlédnutelný svítící obojek pro psy s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní prvky.

Svítící obojek je praktickým průvodcem při nočních procházkách s Vaším čtyřnohým kamarádem nebo v ročních obdobích s nedostatkem světla. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 400 m po dobu 4 hodin.

Jakmile se LED světla vybijí, můžete je opětovně dobít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

Obojek můžete nastavit do tří různých svítících režimů: pokud zmáčknete 1x tlačítko ON/OFF, bude světlo blikat v krátkých intervalech a bude dobře viditelné při setmění nebo deštivém počasí. Pokud zmáčknete tlačítko ještě jednou, prodloužíte tak intervaly blikání. Nastavením do třetího režimu bude žluté světlo svítit nepřetržitě a Váš pes tak bude nepřehlédnutelný i pro ostatní účastníky silničního provozu. Vašeho psa tak již nikdy při společných procházkách neztratíte z dohledu!

Materiál: nylon. Odolné vůči dešti.

Velikosti: 
XS-S = Nastavitelná délka obojku 28-38 cm, šíře obojku 20 mm
S-M = Nastavitelná délka obojku 38-45 cm, šíře obojku 25 mm.
M-L = Nastavitelná délka obojku 45-53 cm, šíře obojku 25 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Typ obojku svítící
Materiál nylonové
Reflexní ano