Pláštěnka pro psa s bezpečnostními reflexními pruhy. Pláštěnka je vyrobena z pogumovaných syntetických vláken. Odolné proti silnému větru a dešti. Pláštěnka lze prakticky sbalit do pouzdra. Velmi snadné zapínání pomocí suchého zipu.   Kolem hrudníku má bunda elastický pás. Pro určení velikosti změřte délku zad pejska, od krku k začátku ocasu.   Doporučujeme prát na 30°C, nebo použít funkci ručního praní.   Barva maskáčová.   Velikost: délka zad: 20 cm obvod krku: 21-25 cm... Celý popis

Koupit za 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pláštěnka pro psa s bezpečnostními reflexními pruhy. Pláštěnka je vyrobena z pogumovaných syntetických vláken. Odolné proti silnému větru a dešti. Pláštěnka lze prakticky sbalit do pouzdra. Velmi snadné zapínání pomocí suchého zipu.

 

Kolem hrudníku má bunda elastický pás. Pro určení velikosti změřte délku zad pejska, od krku k začátku ocasu.

 

Doporučujeme prát na 30°C, nebo použít funkci ručního praní.

 

Barva maskáčová.

 

Velikost:

délka zad: 20 cm

obvod krku: 21-25 cm

obvod hrudníku: 26-33 cm

 

Výběr velikosti:

Obleček vybírejte podle délky zad pejska. Změřte pejskovi délku zad (před předními lopatkami po kořen ocasu) a vyberte obleček shodné nebo nejbližší délky (je uvedena v názvu oblečku). Následně přeměřte obvod u krku a kolem hrudníku (nejširší místo za předníma tlapkama, viz. obrázek "tabulka velikostí" oranžová šipka).

 
Zobrazit více

Parametry

Materiál Nylon, polyester, PVC (pláštěnky)
Výrobce Nobby
Reflexní ano
Druh pláštěnky
Nepromokavé ano